Continental lastik alana Adidas euro 2012 futbol topu hediye

  • 21 Mayıs 2012
Continental lastik alana Adidas euro 2012 futbol topu hediye

Continental lastiklerde kampanyalar devam ediyor. Alman teknolojisi Continental lastiklerde 21 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada 4 adet Continental marka otomobil lastiği, 4×4 ve hafif ticari araç lastiği alan herkese Adidas marka EURO 2012 resmi futbol topu hediye fırsatı sizleri bekliyor.
Ayrıca Bonus Card sahiplerine özel bir kampanya da bu yaz Continental ‘den geliyor. Continental’in yeni yaz kampanyası kapsamında 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Bonus üyesi yetkili bayilerde Continental marka lastikler, 12 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor.

Avrupa’nın en büyük, dünyanın üçüncü büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve en büyük orijinal ekipman lastik tedarikçisi Continental, yazı özel bir kampanyayla karşılıyor. Bu kapsamda 15 Mayıs -15 Haziran tarihleri arasında 4 adet Continental marka otomobil lastiği, 4×4 ve hafif ticari araç lastiği alan tüketicilere Adidas marka EURO 2012 resmi topu hediye ediliyor.

Ayrıca Continental bu yaz Bonus kart sahiplerine de özel bir fırsat sunuyor. Continental marka lastikler Bonuscard sahiplerine 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında 12 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ