Kampanya ve İndirim Haberleri

Goodyear Kdv Bizden Kampanyası

  • 17 Mart 2011
Goodyear Kdv Bizden Kampanyası

Goodyear, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Kampanyaya katılan bayilerden yapılan lastik alımlarında “KDV Bizden” diyen Goodyear, sürücülerin yola hem güvenle hem de kârlı çıkmasını sağlıyor.

GOODYEAR, yeni kampanyası “KDV Bizden” ile tüketicilerin bütçelerine destek olmayı hedefliyor. Tüketiciler; 15 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Goodyear markalı tüketici lastiklerinin alışverişlerinde %18 KDV oranı kadar indirim fırsatı yakalayacak.

Goodyear; 30 Nisan 2011 tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında lastiklerini yenilemek isteyen tüketicilere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Tüketiciler, kampanyaya katılan Goodyear bayilerinden yaptıkları binek lastikleri alımlarında %18 oranında indirim alarak, yola daha kazançlı çıkacaklar.

Goodyear bayilerine gelen tüketicilerin, hem güvenle hem de kazançlı yola çıkacaklarını ifade eden Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, “Goodyear markalı binek lastik alımlarında “KDV Bizden” kampanyası, 30 Nisan 2011 tarihine kadar geçerli olacak” dedi. Yüksel, Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kampanyaya katılan yetkili Goodyear bayilerine ve kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.goodyear.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. metin VARAN dedi ki:

    185/65/14 cant focus 2001 arabama lastik almayı düşünüyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.fiyatlarıda gönderirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ