Kampanya ve İndirim Haberleri

Hankook 2019 lastik kampanyası 150 TL yakıt hediye

  Hankook 2019 lastik kampanyası 150 TL yakıt hediye

  Hankook oto lastiklerde kampanyalar sürüyor. Hankook 2019 yaz lastiği kampanyasında 16 jant üzeri 4 lastik alımında Petrol ofisinde geçerli 150 TL değerinde yakıt puan hediye edecek. Kampanya 30 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  Kampanya Ayrıntıları
  Kampanya kapsamında, Yetkili Hankook Mağazaları’ndan bir seferde yapılacak 16” jant ve üzeri 4 adet Hankook marka otomobil lastiği alışverişine 150 TL değerinde ( 15000 Positive Puan) Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt ve otogaz) kazanılabilir.
  İnternet üzerinden yapılan alımlar kampanya dışındadır. Kampanyaya Petrol Ofisi web sitesinden katılmak zorunludur.
  Kampanyaya katılan müşterilerin Positive Card’ına, yoksa GSM numarasına 150 TL değerinde yakıt hediyesi, fatura kontrolü sonrasında 5 iş günü içinde yüklenecektir.
  Fiziki Positive Card’ı olan müşterilerin, yüklenen yakıt hediyelerini kullanabilmesi için kartın aktif olması şarttır.
  Positive Card’ınızı aktif hale getirmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gereklidir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
  Petrol Ofisi hediye akaryakıt ve otogaz puanları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
  Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.
  Bu kampanya Hankook ve Petrol Ofisi’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyaya 1 cep telefonu numarası ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir.
  Kampanya 2.000 adet yakıt kartı ile sınırlıdır.
  Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değişiklik hakkı Hankook ve Petrol Ofisi’ne aittir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.