Kampanya ve İndirim Haberleri

Lassa 2019 kış lastik kampanyası 100 TL indirim

  • 30 Ekim 2019
Lassa 2019 kış lastik kampanyası 100 TL indirim

Lassa oto lastiklerde 2019 kış kampanyası başladı. Lassa kış lastiği alımında her 500 TL harcamada 100 TL indirim fırsatı sizi bekliyor. 1000 TL’lik alımda 200 TL, 2000 TL alımda 400 TL indirim sunuluyor. Lassa oto lastik kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kış lastiğimi yoksa kar lastiğimi?

Ülkemizde birçok insan kar lastiği kavramını kullanıyor. İnsanlar bu yanlış kavram yüzünden sadece karlı zeminde kış lastiği kullanımının gerekli olduğunu düşünüyor. Arkadaşlar kışın kullanılan lastiğin adı kış lastiğidir. Yaz lastikleri 7 derece altında fren mesafesinde %50’ye varan oranda uzun durma mesafesine sahiptir. Yani yaz lastiği ile normalde durabileceğiniz bir mesafede 7 derece altı sıcaklıkta duramazsınız. Bu çok ciddi bir güvenlik sorunudur. Ayrıca soğuk havada yol tutuşta ciddi kayıp yaşarsınız. Her zaman döndüğünüz bir virajda soğuk havada spin atabilirsiniz. Yağışlı soğuk havalarda zaten yaz lastiğinden güvenlik beklemeyin.

Hava sıcaklığının düştüğü aylarda güvenliğiniz için kış lastiğinizi taktırmayı ihmal etmeyin. Birçok kişi bunu acı biçimde tecrübe ediyor. Kışın yaz lastiği ile idare ederim, zaten çok kullanmıyorum diyebilirsiniz ama yeri geldiğinde bu düşünce çok pişman edebilir. Kış lastiği karlı havalar için değil soğuk havalarda güvenlik için kullanılır. Lütfen yaz lastiği ile kendi güvenliğinizi ve trafikte insanların güvenliğini tehlikeye atmayın!

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 15 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.
Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
ibrahim gök kırşehir
2 yıl önce

4 tekere kışlık lastik taktırdım lassa çok memnunum.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x