Kampanya ve İndirim Haberleri

Lassa kış kastiği kampanyası 300 TL indirim 60 TL bonus 2017

  • 16 Kasım 2017
Lassa kış kastiği kampanyası 300 TL indirim 60 TL bonus 2017

Lassa kış lastiklerinde başlattığı yeni kampanyasında 4 adet lastik alanlar 300 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Bonus kredi kartı sahipleri de 600 TL ve üzeri alışverişlerinde 60 TL değerinde bonus kazanıyor. Lassa 2017 kış kampanyası yıl sonuna kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Detayı:
TL indirim kampanyası
, 15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında gerçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

Garanti Bankası taksit kampanyası, 15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. 9 taksit kampanyası bayi tarafından seçmeli taksit adımından yapılacak 3 taksitli işlemlere 6 taksit veya 3 ay erteleme eklenerek gerçekleştirilecektir. Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Card’lar dahildir. FLEXI müşterilerinin, kampanyaya katılması için ” EVET BRIDGESTONE” veya “EVET LASSA” yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapmaları gerekir. Vadeli Taksit, Bonus Genç, Bonus Flexi , Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Ptt Bonus, Burgan Bonus, Burgan Ticari kredi kartları, Şekerbank Ticari kredi kartları ve ING Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr’dedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ‘ler KDV ve ÖİV dahil; Turk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

BonusFlaş 60 TL bonus kampanyası, 15 Kasım – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program üyesi Lassa ve Bridgestone yetkili satıcılarında Garanti Bankası POS’undan Bonus kartlarla yapılacak 600 TL ve üzeri lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, ParaCard’lar ve sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin Bonus Business ve Easy kredi kartları dahildir. Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti alınmayacaktır. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan bonuslar 22 Aralık 2016 tarihinde kartlara yüklenecektir. 30 Aralık 2017’e kadar kullanılmayan bonus, 31 Aralık 2017’de geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir. BonuşFlaş hakkında detaylı bilgi için BonusFlaş uygulamasını indirebilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
4 yıl önce

195 65 15 t dört lastik alsam indirim varmı. ,???

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x