Lassa lastiklerde 4 lastik alana 150 TL indirim kampanyası

  • 31 Mart 2017
Lassa lastiklerde 4 lastik alana 150 TL indirim kampanyası

Lassa oto lastiklerde bahara özel kampanya kapsamında 4 adet yaz lastiği alana 150 TL’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında bonus kart ile 4 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

 

Kampanya Ayrıntıları
TL indirim kampanyası 1 Nisan – 20 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı yaz otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.
Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında gerçerlidir.
Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır.

Bonus Kampanyası
Garanti Bankası Taksit Kampanyası 01 Mart 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir.
9 taksit veya 3 ay erteleme kampanyası işyeri tarafından uygulanacak 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +6 taksit veya 3 ay erteleme ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
Kampanya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar için geçerlidir. Flexi kart sahiplerinin katılımı İçin “EVET BRIDGESTONE veya LASSA veya OTOPRATIK” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapmaları gerekir.
Vadeli taksit, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Cards, Bonus Flexi, Bonus Genç, PTT Bonus, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartları, ŞekerBank Ticari kredi kartları ve İNG Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 60Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur.geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    13e 175 lâstik arıyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.