Kampanya ve İndirim Haberleri

Michelin lastik alanlara 100 TL petrol ofisi hediye çeki

 • 11 Kasım 2013
Michelin lastik alanlara 100 TL petrol ofisi hediye çeki

Michelin oto lastiklerde kampanyalar devam ediyor. Şimdi Michelin bayilerinden 4 lastik alana 100, 2 lastik alana 50 TL değerinde Petrol Ofisi hediye çeki verilecek.

Kampanya kapsamında Michelin 11 Kasım- 23 Aralık 2013 tarihleri arasında 17” ve üzeri 4 lastik satın alanlara 100 TL, 2 adet lastik alanlara ise 50 TL Petrol Ofisi hediye çeki veriyor. Kampanyadan yararlanmak için tüketicilerin lastik alışverişinden sonra www.michelin.com.tr adresini ziyaret ederek kampanyaya özel formu doldurup  lastik faturalarını buraya yüklemeleri yeterli oluyor.

Ayrıca kampanyaya katılan bu tüketiciler, satın aldıkları yetkili bayiden, Michelin’e özel ücretsiz kış kitine de sahip olma şansını yakalıyor.

Michelin’den lastik satın almayı düşünen tüketicilere bir kolaylık da ödeme seçeneklerinde sunuluyor. 31 Aralık’a kadar CardFinans kredi kartlarıyla, Michelin bayilerindeki Finansbank POS’larından lastik alışverişi yapanlara peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay erteleme imkanına da sahip oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. mehmet sağözen dedi ki:

  Arabma 4 tane lastik almayı düşünüyorum. Şu anda en son geçerli kampanyanız hangisidir? Gaziantepte hangi bayiden almamı önerirsiniz. Ve fiyatlarınız hakkında bilgi edinmek istiyorum. Çünkü her bayiden farklı fiyat almak istemiyorum. Lastik ebatı 205 65 16 ford focus 2011’e takılacak…

 2. saim tuhan dedi ki:

  17 veüzeri
  derken neyi kast edyonuz ben 185 15 65 dört adet lastik alırsam 100tl akar yakıt çeki alabilirmiyim

 3. admin dedi ki:

  Saim bey alamazsınız. 17 lastik çapıdır. Sizin lastikler 15.

 4. hasan dedi ki:

  mrhaba ben antalya dan lastik almayı düşünüyorum dört adet nere gittiysem mıchelın dediler onun için fiyat almak istiyorum 185.60.14birde ise 175.65.14 ebat ların fiyatı nasıl finansbank credi kartından başka 3 ay ertemeli başka banka kartları olmuyormu benim bonus card ım var .iyi çalışmalar

 5. mehmet dedi ki:

  BENZİNİ NASIL ALIYORUZ ? KODU SİTEYE GİRİP YOLLADIM FATURAYI YOLLAMADIM AMA ? YOLLAMAMMI GEREKİYOR VEYA YOLLADIKTAN SONRA İŞLEM NASIL GERÇEKLEŞİYOR NEYE GÖRE BENZİNLİĞE GİDİYORUM

 6. admin dedi ki:

  Mehmet bey faturayı michelin sitesine yükledikten sonra size kod veriliyor. Bu kodla istasyondan hediye yakıtınızı alabilirsiniz.

 7. MAMEDAMAN dedi ki:

  Ben,yabanci,dort taker aldim,yakit cekim var,nasil aktivasyon yapmali?

BİR YORUM YAZ