Kampanya ve İndirim Haberleri

Michelin oto lastik alana 120 TL servis bakımı hediye kampanyası

  • 31 Ekim 2016
Michelin oto lastik alana 120 TL servis bakımı hediye kampanyası

Michelin oto lastiklerde kampanyalar sürüyor. Kışı yaşadığımız şu günlerde Michelin yeni bir kampanya duyurdu. Michelin bayilerinden 4 adet oto lastik alan müşteriler anlaşmalı servislerde 120 TL değerinde hediye servis bakımı fırsatından yararlanacak. Kampanya 15 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya kapsamında 17″ ve altı lastik alımlarınızda 60 TL + KDV servis bakımı, 17″ ve üstü lastik alımlarınıda 120 TL + KDV servis bakımı hediye edilecektir.

Nasıl Katılırım? :
1. MICHELIN Yetkili Perakende Bayileri’nden minimum 4 adet  MICHELIN marka yaz ve/veya kış lastiklerinizi satın alın.
2. MICHELIN  boşluk AD / SOYAD  yazıp 3161’e mesaj atın, kampanya katılım kodunuz SMS ile anında cep telefonunuza
gelsin.
3.  Katılım kodunu lastiklerinizi satın aldığınız MICHELIN bayisi ile paylaşın ve söz konusu lastik satın alma işlemiyle beraber
satın alacağını servis hizmetinde
120 TL’ye varan lastik servis ve araç bakım hizmet fırsatını anında yakalayın!

Michelin Sanal Market’ten yapacağınız online alışverişlerde ise
• www.michelin.com.tr’deki Lastik bulucuyu kullanarak aracınıza en uygun yaz ve / veya kış, binek 4×4 ve/veya hafif ticari
MICHELIN marka lastikleri bulun.
• Michelin Sanal Market ‘ten minimum 4 adet satın alın.
• MICHELIN boşluk AD / SOYAD yazıp 3161’e mesaj atın, kampanya katılım kodunuz SMS ile anında cep telefonunuza gelsin.
• Sanal Market’ten satın aldığınız lastikleri teslim almak için ilgili bayiyi ziyaret ettiğinizde, Kampanya katılım kodunuzu bayiniz
ile paylaşın ve söz konusu lastik satın alma işlemiyle beraber satın alacağınız servis hizmetinde 120 TL’ye varan lastik
servis ve araç bakım hizmet fırsatını anında yakalayın!

Kampanya Kapsamındaki ‘Lastik Servis ve Araç Bakım’ Hizmetleri:
Tüm lastik servis hizmetleri ile araç bakım hizmetleri;
Yağ ve filtre değişimi,
Fren sistemi kontrolü ve bakımı (fren hidroliği, balata & disk değişimi),
Silecek değişimi,
Akü değişimi,
Ön takım onarımı,
Klima gazı dolumu

Kampanya Detayı:
1. İşbu Michelin Yaz ve Kış Lastikleri – “MICHELIN Servis Kampanyası” (“Kampanya”) Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.
2. Kampanya 15 Ekim 2016 – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olup bu tarih sonunda herhangi bir ek duyuruya gerek olmaksızın kendiliğinden sona erecektir.
3. 15 Ekim 2016 – 15 Aralık 2016 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
4. Türkiye Cumhuriyeti genelindeki (K.K.T.C hariç), Kampanya’ya katılan yetkili Michelin perakende bayilerinde ve Michelin Sanal Market’te (www.michelin.com.tr üzerindeki online satış platformu) geçerlidir.
5. Kampanya katılımı faturada kabul edilen lastik satışlarının toplam tutarından bağımsız satırda gösterilmelidir.
6. 17” altı Michelin binek, 4×4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında:
Michelin yetkili bayilerinden 15 Ekim 2016 – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17″ altı Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin 60 TL + KDV’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 205/55 R 16 94 V CrossClimate satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten 60 TL+KDV tutarında bedelsiz yararlanabilir. Bunun için MICHELIN AD SOYAD yazıp 3161 numarasına SMS atıldığında gelecek kampanya katılım kodu Michelin yetkili bayisi ile paylaşılmalıdır. Bu kod bayi tarafından faturaya yazılacaktır.
7. 17” ve üstü Michelin binek, 4×4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında:
Michelin yetkili bayilerinden  15 Ekim 2016 – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17″ ve üstü Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin 120 TL+ KDV’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 225/50 R 17 94 W Primacy 3 satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten 120 TL+KDV tutarında bedelsiz yararlanabilir. Bunun için MICHELIN AD SOYAD yazıp 3161 numarasına SMS atıldığında gelecek kampanya katılım kodu Michelin yetkili bayisi ile paylaşılmalıdır. Bu kod bayi tarafından faturaya yazılacaktır.
8. Kampanyaya katılım her bir cep numarasından bir defa ile sınırlandırılmıştır. Her bir sms kodu satın alınan lastik jantına göre 60 TL veya 120 TL ile sınırlıdır.
9. Kampanya, Michelin markalı binek, 4X4 ve LTT yaz veya kış lastiklerinde geçerlidir. Hediye edilen servis tutarı sadece bu lastiklerin faturalanması ile ve söz konusu lastikler için servis ve araç bakım hizmetinin lastik satın alma işlemi ile birlikte satın alınması halinde geçerlidir.
10. Kampanya, yetkili Michelin perakende bayilerinden satın alınan lastikler için geçerlidir. Diğer kanallardan (araç bayileri, ara satıcılar, e-ticaret siteleri, vb.) yapılan satın alımlarda geçerli değildir.
11. Kampanya www.michelin.com.tr üzerinden ulaşılabilecek online lastik satış platformu olan Michelin Sanal Market’ten yapılacak alımlarda da geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ