Kampanya ve İndirim Haberleri

Petlas lastik 7 Mercedes Cla 200 çekiliş kampanyası 2015

  • 04 Eylül 2015
Petlas lastik 7 Mercedes Cla 200 çekiliş kampanyası 2015

Yerli lastik devi Petlas uygun fiyatlar ve kampanyalarla son yıllarda büyük bir pazar payı yakaladı. Petlas 2015 yılına özel çekiliş kampanyasında 7 muhteşem Mercedes CLA 200 otomobil hediye ediyor. Kampanya kapsamında Petlas bayilerinde her 400 TL kış lastiği alımlarında 1 çekiliş hakkı sunulacaktır.

Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Petlas bayilerinde cardfinans kredi kartına özel 8 taksit kolaylığı sunulmaktadır. Dolar kuru 3 TL’yi buldu. Şuan internet satış sitelerinde kış lastikleri 2014 fiyatları ile satılıyor. Yeni fiyatlar ortaya çıkmadan önce kış lastiğinizi almanızda fayda var.

Kampanya Ayrıntıları

  • Bu kampanya Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.08.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/2376-5851 sayılı izni ile 01.09.2015(Saat:09.00)-31.12.2015(Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Abdulkadir Özcan Bayileri’nden Petlas, Starmaxx, Maxxis markalı Binek (PCR), Hafif Ticari (LVR) ve SUV (4×4) kış lastiklerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 400 TL(kdv dahil) ve katları tutarında (her 400 TL için bir şifreli kart) perakende alışveriş yapan müşteriler(4 adet lastik alımı koşulu ile), fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, gsm no, araç marka, model ve lastik ebadı bilgileriyle birlikte www.akokazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girerek çekiliş hakkı kazanacaklardır.
    Katılımlarda şifre, ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Fatura üzerindeki isim ile katılım yapılan isim aynı olmalıdır. www.akokazandiriyor.com internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.
  • Çekilişte, 7 kişi Mercedes CLA 200 2015 Model Otomobil (birim değeri: 105.488,75 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 12.01.2016 tarihinde, saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 15.01.2016 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 30.01.2016 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 14.02.2016 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifreli kartları ve fiş/faturaları ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, ikramiye kazandığı şifreli kartı ve fiş/faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan şifreli kart ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikamet tezkeresi ibrazı zorunludur. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
  • Bu çekilişe Abdülkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. bayii ve bu bayilerin çalışanları, Kamu Kuruluşları, Rent A Car, Filo Kiralama ve Araç Kiralama şirketleri, Abdülkadir Özcan Otomotiv Latik San. ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İnternet üzerinden yapılan satışlar kampanyaya dahil değildir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 No.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ