Kampanya ve İndirim Haberleri

Pirelli kış lastiği kampanyası 2012

  • 13 Kasım 2012
Pirelli kış lastiği kampanyası 2012

Kış lastiği kampanyaları devam ediyor. Pirelli kış lastiklerinde şimdi KDV hediye fırsatı sizleri bekliyor. 2012 yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanyada 4 adet otomobil, SUV (4×4) veya hafif ticari araç kış lastiği alımlarınızda kdv hediyesi Pirelliden. Ayrıca World kredi kartına özel 3 ertelemeli 8 taksit fırsatı ve Pirelli Yola Devam ve Tyrelife programının sunduğu avantajlarla.

Pirelli’den kış lastikleri için “Lastik Saklama”, “Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmetleri
+7 derecenin altındaki koşullarda mutlaka kış lastiği kullanılmasını öneren Pirelli, lastik saklama hizmetinin yanı sıra Yola Devam ve Tyrelife hizmet programlarıyla da tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
Pirelli Yetkili Satıcılarından yapılan kış lastiği alımlarında sezona bağlı olarak kullanılmayan yaz lastikleri özel depolama alanlarında zarar görmeyecek şekilde saklanabiliyor.

Ayrıca, Pirelli Yola Devam programı kapsamında lastik değişim hizmeti, çekici hizmeti, acil durum hizmeti gibi ayrıcalıklardan da yararlanabiliyor.

Lastik sektöründe bir ilk olan lastik sigortası Tyrelife programında ise Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet Pirelli marka 15 inç jant ve üzeri otomobil veya SUV (4×4) kış lastiği alan tüketiciler; lastiklerinin delinme, kaldırıma veya başka bir engele çarpma veya yangın sonucunda tamiri mümkün olmayacak derecede hasar görmesi durumunda birebir aynı ölçü ve desendeki lastiklerle değiştirme imkanı buluyor.

Söz konusu hizmet fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay veya 5000 km kullanım süresince geçerli oluyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
AHMET
9 yıl önce

205/60 R 16 92 H DÖRT ADET LASTİK(4MEVSİM) İÇİN FİYATINIZ VE TAKSİT ŞARTLARI NEDİR

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x