Kamil Koç 40 TL otobüs biletine 5 TL anında indirim kampanyası

  • 03 Eylül 2016
Kamil Koç 40 TL otobüs biletine 5 TL anında indirim kampanyası

Kamil Koç otobüs biletinizi internet sitesi ve mobil yollardan alarak BKM sistemi ile ödeme yapanlara 5 TL anında indirim fırsatı sunulacaktır. Kampanya 40 TL üzeri otobüs bileti alımlarında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 02-30 Eylül tarihleri arasında kamilkoc.com.tr ve mobil satış platformlarından alınan 40 TL ve üzeri biletlerde geçerlidir.
Kampanya kapsamında kamilkoc.com.tr’den ve mobil satış platformlarından tek seferde ve toplamda 40 TL ve üzeri biletlerde 5 TL indirim uygulanır.
Kampanyadan faydalanmak için ödemenin BKM Express istemi üzerinden yapılması gerekir.
Kampanyadan sadece YolKart üyeleri faydalanabilir.
Her bir YolKart üyesi kampanyadan bir kez faydalanabilir.
Kampanyadan ilk 20.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.
Kampanya kapsamında satın alınan biletler, bilet satış noktalarından iptal edilemez. Bilet iptali ancak seyahatin gerçekleşmemiş olması durumunda ve seyahat süresinden 6 saat öncesine kadar sadece kamilkoc.com.tr’den yapılabilir.
Kampanyalı biletler bilet satış noktalarında yazdırıldıktan sonra veya seyahat süresine 6 saatten az kalmış olması durumunda bilet üzerinde herhangi bir değişiklik, iptal veya aktarma işlemi yapılamaz.
BKM Express ve Kamil Koç kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x