2011 Daihatsu Terios kampanya ve fırsatı

  • 15 Ekim 2010
2011 Daihatsu Terios kampanya ve fırsatı

Dayanıklılığıyla ünlü japon markası Daihatsu Terios moderlinde özel fırsatlar Kompakt otomobil uzmanı Daihatsu’nun hayata geçirmiş olduğu “Daihatsu Finans Sistemi” ile Terios sahibi olmak artık çok kolay! 10.000 TL peşin, ayda 780 T taksitle SUV alın, isterseniz 39 TL farkla otomatik vites SUV keyfiniş sürün! Son ödemesiz 48 ayda Daihatsu terios sahibi olun!Japon üretici Daihatsu, yüz yılı aşkın süredir elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle kullanıcı dostu, kompakt otomobilleriyle kent trafiğini sürücüler için eğlenceye dönüştürmeye devam ediyor. Kompakt otomobil uzmanı Daihatsu, çok özel fırsatlar sunan Daihatsu Finans Sistemi operasyona dahil bayileriyle herkesi kompakt SUV segmentinin en önemli üyesi olan Terios keyfini yaşamaya davet ediyor.

10 bin TL peşin 780 TL taksitle kompakt SUV
Daihatsu Finans Sisteminin beraberinde getirdiği çok özel avantajlar sayesinde kompakt SUV segmentinin en önemli temsilcilerinden biri olan Daihatsu Terios Prime’a 10 bin TL peşin 780 TL taksitle sadece 48 ayda, ekstra son ödeme yapmadan sahip olmak mümkün.
Sadece 39 TL fark ile otomatik vites

Birçok özel avantaj sunan Daihatsu Finans Sistemi isteyene ayda 39 TL fark vererek otomatik şanzıman seçeneği sunarken, müşterilerine hızlı ve sorunsuz hizmet vermeye devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. şahin çalışkan dedi ki:

    merhaba
    evet terios için bu fiyat uygun. ancak 780 tl aylık ödeme benim için yüksek. örneğin 580 olsa almayı düşünürüm.

  2. canan demirbaş dedi ki:

    terios kampanyası varmı detaylı bilgi istiyorum ilgililerden teşekür ederim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.