Alfa Romeo Giulietta kredi kampanyası

  • 21 Ekim 2013
Alfa Romeo Giulietta kredi kampanyası

Alfa Romeo otomobillerde kampanyalar sürüyor. Alfa Romeo yeni kampanyasında Giulietta ve lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo için 2013 Ekim ayına özel bir kampanya başlattı. Koç Fiat Kredi bünyesindeki Alfa Romeo Finans kanalıyla yürütülen kampanyada, Alfa Romeo Giulietta modeline sahip olmak isteyen müşterilere 30.000 TL için 24 ay vadeli %0,71 faizli kredi imkânı sunulurken, otomobilseverler MiTo modelinde 2.000 TL takas indiriminden faydalanıyor.

Ekim ayı boyunca Alfa Romeo Giulietta’ya 54.560 TL, Alfa Romeo MiTo’ya ise 49.480 TL’den başlayan satış fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Tofaş çatısı altında temsil edilen Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi bünyesindeki Alfa Romeo Finans kanalıyla Ekim ayına özel düzenlediği kampanyayla müşterilerine sonbaharda da cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında, Alfa Romeo’nun kompakt sınıftaki başarılı temsilcisi Giulietta’ya sahip olmak isteyenler, 30.000 TL’ye 24 ay vade ve %0,71 faizli kredi imkânından faydalanıyor. Tercihini Alfa Romeo’nun lüks küçük sınıftaki modeli MiTo’dan yana kullanan otomobil tutkunları ise 2.000 TL’lik cazip takas indiriminden yararlanıyor.

Alfa Romeo’nun Ekim ayı boyunca devam eden ve Koç Fiat Kredi tarafından desteklenen dikkat çekici kampanyasında, Giulietta modeline 54.560 TL, MiTo’ya ise 49.480 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ