Alfa Romeo Giulietta sıfır faiz kampanyası ve ÖTV indirimi

  • 07 Aralık 2016
Alfa Romeo Giulietta sıfır faiz kampanyası ve ÖTV indirimi

Ülkemizde çok fazla ilgi gösterilmeyen ve kendini farklı hissedenlerin otomobili olan Alfa Romeo Giulietta 2016 Aralık ayına özel kampanya kapsamında sıfır faizli kredi kampanyası yanında ÖTV indirim fırsatı sunuluyor.

Alfa bayilerinde 24.000 TL 12 ya vadeli sıfır faizli kredi kullanabilir, ÖTV zam farkını ödemeden aracınızı indirimli satın alabilirsiniz.

%0 faiz oranı hususi kullandırım için belirtilmiş olup tacirlerde aylık maliyet %0,45 yıllık maliyet %5,56 ; hususi kullandırımda aylık maliyet %0,08; yıllık maliyet %0,98’dir. Tacirlerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 690 TL, hususi kullandırımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (120 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 6 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Kampanya 1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya, 2016/9542 sayılı Bakanlar Kurulu kararı uyarınca binek otomobiller için tanımlanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışından doğan farkın karşılanmasını kapsamaktadır.

ÖTV oranı motor hacmi 1600cc’den küçük Jeep Renegade araçlar için %50 üzerinden hesaplanmış olup bu oran, aracın opsiyonlu vergisiz fiyatına göre farklılık gösterebilir. Bu kampanya tavsiye edilen opsiyonlu perakende satış bedeli 70.000’TL’nin altında olan araçlar için geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.