Citroen 2013 Mart kampanyaları

  • 09 Mart 2013
Citroen 2013 Mart kampanyaları

Citroen otomobillerde kampanya ve fırsatlar devam ediyor. Citroen yeni kampanyasında 2013 Mart ayına özel indirim ve fırsatlar sunuyor.

Citroenin binek ürün gamının lokonotil modeli olan dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken C4 modelinde 4.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. Citroen C4; kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ve ekonomik motor seçenekleri ile çok geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine cevap veriyor. Mart ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; düşük yakıt tüketiminin yanı sıra tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken, kendi segmentinde en başarılı modellerden biri alarak görülen C5 modeline de 6.000 TL’Iik fiyat avantajı ile sahip olabiliyor.

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroenı ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modelinde de cazip fırsatlar tüketicileri bekliyor. Yolculuklan konforlu ve keyifli hale getiren Berlingoida 5.000 TL indirim avantajı sunuluyor. Kullanıcılara binek konforıı sunmaya yönelik olarak üretilen Berlingo modeli. 90 HP’lik ve 115 HP’lik Selection versiyonu ile konlor ve estetiği bir arada sunarak, segmentinde fark yaratmayı hedefliyor. ESP, Sürücü, Yolcu ve Yan Hava Yastıkları Hill Helder ve ISOFIX gibi sunulan güvenIik ekipmanlannın yanı sıra 16″ aluminyuın alaşımlı jantlar, Led gündüz sıirüs fuları Modutop (cam tavan) parlak siyah ön tampon, yan kapı cıtaları ve bagaj kapağı ile tasarımda da iddialı. Çift bölgeli dijital Klima USB, Bluctootlı bağlantısı da müşterilerin binek konforu beklentisine cevap veriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. oktay dedi ki:

    ben yeni kasa c4 almayı dusunuyorum 1.4vti 95 hp
    atraction modeli 41900 deniyor ve 24000 tl 24 ay sıfır faiz ve 1000 tl indirim ilaveten sunu sormak istiyorum vegi mukelefiyim faydası bir olurmu.yani extra bir avantajım olurmu indirim anlAMINDA

  2. Rahmi dedi ki:

    DS4 lerde kampanya yok mu?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.