Citroen Kasım 2011 kampanya ve indirim fırsatları

  • 10 Kasım 2011
Citroen Kasım 2011 kampanya ve indirim fırsatları

Citroen otomobillerde 2011 Kasım ayına özel birçok fırsat sizleri bekliyor.Citroen’in sunduğu kampanya avantajı ile tüketiciler; tüm binek modellerine 15 bin TL için 12 ay yüzde 0,84  faiz indirimi ile sahip olabilecekler. Ayrıca ‘ÖTV farkı bizden’ adlı kampanya da Citroen Nemo Combi ve Citroen Berlingo Combi modelleri için devam ediyor.

Dinamik ve yenilikçi otomobilleri ile Türkiye pazarında Bayraktar güvencesiyle satışa sunulan Citroën, tüketicilerine tüm binek modellerine 15 bin TL için 12 ay yüzde 0,84  faiz indirimi ile sahip olabilme fırsatı sunuyor.

Akılcı çizgileri ve yüksek donanım özellikleriyle fark yaratan Citroën Picasso ailesi araçlarında da  cazip   avantajlar ile tüketicileri bekliyor. Citroën, üçe bölünmüş ve yukarı doğru genişleyen panoramik ön camıyla,  sürücüye çok geniş bir görüş açısı sunan Citroën C3 Picasso modelinde  1.400 TL’ye varan perakende indirim avantajı sunuyor. Sürücü ve yolculara en iyi yol deneyimini sunabilmesi için ince düşünülmüş özelliklerle donatılan Citroën C4 Picasso satın alanlara ise dvd oynatıcısı hediye ediliyor. Bu avantajların yanı sıra,  görüş açısını maksimuma çıkaran Zenith ön camıyla fark yaratan Citroën C3 modelinde ise 1.750 TL’ye varan perakende indirim avantajı sunuluyor.

Binek araçların yanı sıra ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroen; ticari araç segmentinin önde gelen modeli Citroën Nemo  ve Ayrıca, güç, yakıt tüketimi ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelleri için başlattığı ‘ÖTV farkı bizden’ adlı kampanyasına Kasım ayında da devam ediyor.

Citroën binek ve ticari araçlar, Kasım  ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde sahiplerini bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ