Benzinli fiyatına dizel linea kampanyası

  • 09 Kasım 2012
Benzinli fiyatına dizel linea kampanyası

Sınıfının en çok satan modeli olan Fiat Linea şimdi 2012 Kasım kampanyasında benzinli fiyatına dizel fırsatıyla Fiat bayilerinde satışta. Kampanya kapsamında 1,4 litre 77 HP benzinli ve 1,3 litre 95 HP dizel motorlu Fiat Linea versiyonları aynı fiyatla satışta. Dizel ekonomisi ve performansı için dizel linea kampanyasını kaçırmayın!

Fiat Türkiye, yılbaşından bu yana 27 bin adeti aşan satış başarısına ulaşan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili unvanına sahip olan Fiat Linea model ailesi için ekonomik satın alma avantajları sunan kampanyasıyla Kasım ayında da fark yaratıyor. Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek standartlarda üretilen Fiat Linea modellerinde benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatlarını eşitleyerek 7 bin TL’yi aşan avantajlar sunan Fiat Türkiye, ‘Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea’ kampanyasıyla Actual, Active Plus ve Via donanımlı Fiat Linea Classic’in 1.3 litre 95 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte Pop ve Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95 HP’lik versiyonlarına da yine 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatına sahip olabilme kolaylığı sağlanıyor. Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye 2 yıl vade ve %0 faiz imkânıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında yer alıyor.

100 km’de ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketim değeriyle satın alırken de kullanırken de tüketici dostu olan 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Linea model ailesi, hem estetik tasarımı hem de boyutlarıyla ekonomik sedan müşterilerinin beklentilerini ideal biçimde karşılayabiliyor. 500 litrelik bagaj hacmi, arka koltuklarının yatırılmasıyla 870 litreye kadar yükselen Fiat Linea model ailesi, kalabalık aileler ve uzun yolculuklar için gerekli yükleme alanı sunabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ