Fiat doblo ve fiorinoda 1000 TL indirim kampanyası

  • 06 Mart 2013
Fiat doblo ve fiorinoda 1000 TL indirim kampanyası

Fiat Doblo ve Fiorinoda 1000 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapasamında Fiat Servis, Koçtaş, Aygaz Tüpgaz, Arçelik ve Beko’da Parolu kartınızla toplam 500 TL ve üzeri harcama yaparak 1000 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan yararlanmak için 1 Mart – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Arçelik, Aygaz Tüpgaz, Beko, Fiat Servis ve Koçtaş Paro Yıldızlar Topluluğu üye işyerlerinde aynı Parolu kart ile toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.
  • Fiat Servislerinde Parolu Kartla yapılan alışverişlerde Parolu kart sahibiyle Parolu kart sahibinin aynı olması zorunludur.
  • Birleştirilmiş olan Parolu kartlar ile yapılan alışverişler aynı Parolu kart ile yapılmış sayılacaktır. Kampanya kapsamında harcamasını tamamlayan tüketicilerin 1000 TL’lik araç indiriminden yararlanabilmeleri için araçlarını satın almadan önce 444 22 55 Fiat Çağrı Merkezini arayıp ad, soyad, kart no, telefon, il ve ilçe bilgilerini paylaşarak kampanyaya kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
  •  1000TL’lik araç indirimi 31 Mart 2013 tarihine kadar Fiorino Combi, Fiorino Combimix ve Yeni Doblo Combi Model 0 km araç alımlarında geçerlidir. Kampanya Filo ve diğer özel satış indirimleri ile birleştirilemez.
  • Kampanya katılımcı Fiat bayilerinde geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.