Fiat yetkili servislerde yağ bakımı 99 TL+kdv

  • 04 Ekim 2016
Fiat yetkili servislerde yağ bakımı 99 TL+kdv

Fiat yetkili servislerde yağ bakımı ve yakıt puan kazanımı kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 3 yaş üzeri 1.3 multijet motorlu araç sahiplerine özel yağ değişimi ve yağ filtresi değişimi 99 TL + Kdv ücretle yapılacaktır. Hava filtresi, polen filtresi gibi diğer parça ve işçilik dahil değildir.

Fiat 499 TL servis işlemlerinde Opetten 50 TL değerinde yakıt puan hediye edecektir. Kampanya 31 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya, yalnızca şahıs servis müşterilerimiz için geçerlidir. Opet Fiat Servis Kampanyası kapsamında hak edilmiş 50 TL yakıt puan cep telefonunuza servis harcaması yapıldıktan sonra maksimum 10 gün içerisinde yüklenecektir. İletişim izni olan müşterilerimize yakıt yükleme bilgisi SMS ile bildirilecektir. SMS ile bilgilendirmenin yapılmadığı durumlarda 444 72 76 numaralı Tanı Çağrı Merkezi’nden destek alabilirsiniz. Telefonunuza yüklenen yakıt puanların son kullanım tarihi 31.1.2017’dir. Opet istasyonlarında, ödemeden önce cep telefonu numaranızı market görevlisine söyleyerek yakıt puanlarınızı benzin ve motorin alımlarında harcayabilirsiniz. Hediye yakıt puanlar market harcamalarında geçerli değildir. Yakıt puanların harcanmasıyla ilgili tüm sorularınız için 444 67 38 numaralı Opet Çağrı Merkezi’ni arayarak destek alabilirsiniz.

Yağ kampanyası: 23.9.2016-31.10.2016 tarihleri arasında Fiat yetkili servislerinde, 31 Ekim 2016 tarihi itibarıyla 3 yaşını doldurmuş ve 1.3 motor tipli araçlar için geçerli yağ bakımı (yağ ve yağ filtresi değişimi) fiyatı 99 TL+KDV’dir. Kampanya sadece yağ bakımını kapsamış olup, ana bakımlar ve ağır bakımlar için geçerli değildir. Kampanya sadece şahıs servis müşteriler için geçerlidir. Yakıt Puan Kampanyası ve Yağ Bakımı Kampanyası birleştirilemez. Kampanya, katılan servislerde geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.