Ford 2013 yıl sonu kampayaları 24 ay 24.000 TL sıfır faizli kredi

  • 09 Aralık 2013
Ford 2013 yıl sonu kampayaları 24 ay 24.000 TL sıfır faizli kredi

Ford kampanya ve indirimleri devam ediyor. Ford 2013 yıl sonuna özel kampanyasında 24.000 TL krediyi 24 ay vadeyle sıfır faizli sunuyor.

Ford Yılın son kampanyasında binek ve ticari araç modellerinde geçerli aralık ayına özel kampanyasıyla tüketiciye cazip ödeme fırsatları sunarak, aralık ayı kampanyasıyla yeni yıla girmeden herkese gönlündeki Ford modeline kavuşma imkanı sunuyor.

Kampanya dahilindeki modeller için 24 bin TL krediyi 24 ay taksitle ödemek isteyen müşteriler, “0” faiz fırsatından yararlanıyor. Ayrıca kredi yerine peşin alım yapmak isteyen müşterilere kampanya kapsamındaki binek araçlarda yüzde 5 ticari araçlarda yüzde 3 peşin alım desteği sunuluyor.

Aralık Kampanyasında Ford Connect sahibi olan sadık müşterilere sunulan avantajlara da devam ediliyor. Connect sahibi olan ve aracını yenilemek isteyen Ford müşterileri, kampanyaya ek 800 TL destek fırsatından yararlanıyor.

Aralık ayında FiestaTitanium modelini seçenler, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 1.650 TL olan X paketine de ücretsiz sahip olma fırsatını yakalıyor. FiestaTitanium ile birlikte hediye edilen X paketi, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, hız kontrol sistemi ve karartılmış arka camlardan oluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.