Ford ötv zammı öncesi sıfır faiz kampanyası Kasım 2016

  • 18 Kasım 2016
Ford ötv zammı öncesi sıfır faiz kampanyası Kasım 2016

Otomobillerde sadece motor hacmi değil aracın değeri ve farklı özelliklere göre ÖTV oranının yeniden düzenlenip zamlanması öncesinde 0 km araç alma fırsatı için son günler yaşanıyor.

Ford Kasım kampanyasında zamdan önce araç alımı yapacak müşterilere özel sıfır faizli kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında binek Fordlarda 24.000 TL, 12 ay, sıfr faiz ve tüm ticari modellerde* 24.000TL, 24 ay, sıfır faizli kredi sizleri bekliyor.

Ford, kasım ayında müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile F-Kasko alan Ford müşterilerine tüm binek modellerde 28.000 TL, 12 ay, %0 faiz fırsatı sunuluyor. “Her Şey Dahil Finans Paketinden yararlanmayan müşteriler için ise 24.000 TL, 12 ay, %0 faiz kampanyası veya %2 peşin alım desteği sunuluyor.**

Geçtiğimiz ay devreye alınan binek modellerde 4 yıl 100.000 km garantisi, kasım ayında da Ford Yetkili Satıcıları’nda.

Ford, “Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX’e 899 TL ve Mondeo’ya 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkanı sunuyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Geri Alım Garantisi’nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkanı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

-Ticarette sınır tanımayanlara 3 yıl sınırsız km garantisi!

Ford, kasım ayında ticari ürünlerinde de müşterilerine avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sunuyor. Tüm ticari araç gruplarında 3 yıl sınırsız km garantisi kasım ayında da devam ediyor.

Tüm ticari modellerde* “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile F-Kasko satın alan Ford müşterileri; 28.000 TL, 24 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanabiliyor. “Her Şey Dahil Finans Paketinden yararlanmayan müşteriler ise tüm ticari modellere* 24.000TL, 24 ay, %0 faiz fırsatıyla sahip olabiliyor.

Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli Ranger, Her Şey Dahil Finans Paketi ile F-Kasko satın alan müşteriler için 36.000 TL, 12 ay ve %0 faiz kampanyasıyla çok cazip. Yeni Ranger’da peşin alımlarda ise 4×2 manuel şanzımanlı modelleri tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 6.000 TL, diğer tüm Ranger modelleri*** ise 3.000 TL indirimle satışa sunuluyor.

Tüm otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde F-Kasko alımında 200 TL tutarında (KDV dahil) Servis Çeki hediyesi uygulamaları kasım ayında da Ford müşterilerini bekliyor.

Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgi, Ford Yetkili Satıcıları’nda ve www.ford.com.trinternet sitesinde.

*Ranger modeli kampanyaya dahil değildir.

**Fiesta ST, Focus ST, ST Line serileri, Focus RS, S-MAX ve Galaxy modelleri kampanyaya dahil değildir.

***Wildtrak donanım modeli kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.