Ford sıfır faizli 33.000 TL kredi kampanyası Ekim 2017

  • 19 Ekim 2017
Ford sıfır faizli 33.000 TL kredi kampanyası Ekim 2017

Ford otomobillerde kampanyalar sürüyor. Ford Ekim ayına özel kampanyasında binek modellerde Fkasko veya bakım paketi satın alanlara özel 33.000 TL 15 ay vadeli %0 faizli kredi fırsatı sunuyor. Paket almayan müşteriler 30.000 TL 15 ay vadeli sıfır faizli kredi alabiliyor.

Ford Ekim kampanyasında C-MAX ve Mondeo modelleri için anahtar teslim fiyatı üzerinden 7.000 TL takas desteği de sağlanıyor.

Ekim ayı boyunca Ford’un binek modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile, tüm ticari modeller ise 3 yıl sınırsız km garantisiyle Ford müşterilerini bekliyor. Geçtimiz ay pazara sunulan Yeni Ford Fiesta’ya Ford Options kredi seçeneği ile ayda 645 TL’ye sahip olunabiliyor.

Ford Options ile ayda 645 TL’ye Yeni Fiesta
Daha çok teknoloji ve eğlence sunan Yeni Fiesta’ya, Ford Options seçeneğiyle sahip olmak çok avantajlı. B segmenti müşterilerinin birkaç yıl önce ancak hayal edebilecekleri ileri teknolojiler ve özelliklerle donatılan Yeni Fiesta’da, “Ford Options” kredi seçeneğini kullanan müşteriler, ayda 645 TL taksit ile Fiesta sahibi olabilirken, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden de 2.000 TL indirim avanatajından yararlanabiliyor.

Ticarette fırsat tanımayanlara cazip fırsatlar
Tüm ticari araç modelleri için daha uzun vadeli ve “0 faizli” kredi kullanmak isteyen müşterilerini de unutmayan Ford, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 33.000 TL, 20 ay, %0 faiz kampanyasını sunuyor. Paketten yararlanmayan müşteriler için 30.000 TL, 20 ay, %0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte kış lastiği kampanyası da Ekim ayında devreye alındı. Custom ve Ranger modellerini satın alanlara, 4 adet kış lastiğini ÖTV ve KDV dahil olarak 1.200 TL karşılığında alma fırsatı sunuluyor.

Ford ayrıca, Ekim ayında alınmış tüm binek modeller, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde Ekim ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim sunuyor. Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgi, Ford Yetkili Satıcılarında ve www.ford.com.tr internet sitesinde.

Kampanyaya Yeni Fiesta, C-Max, Mondeo, Mustang, Edge, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST modelleri dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. uA dedi ki:

    SLM,BİZİM MARKETTE WORLD CARD KAMPANYASI VAR.
    ORADA,SİGARA DA PUAN KAZANILAMAZ DİYOR.KAZANAN VARMI?ŞAHSİ FİKRİM,AYRI BİR POS YOKTUR.TÜM POSLARDAN YAPILAN SATIŞLAR GEÇERLİDİR.1000 TL YE 100 TL WP KAZANABİLRİZ,SANIRIM..

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.