Ford ticari 3 yıl sınırsız km garanti kampanyası

  • 14 Ağustos 2016
Ford ticari 3 yıl sınırsız km garanti kampanyası

Bir döneme damgası vuran Ford ticari araçlar günümüzde birçok segmentte geriye düşmüş durumda. Özellikle Ford’un 10 yıl öncesine kadar rakipsiz modeli Transit birkaç yıldır bazı bölgeler dışında hiç düşünülmeyen bir araç durumunda. Öğrenci ve personel taşımacılığında Fransız markalarının egemenliğiniz kabul eden Ford ticari araçlarda kimsenin yapamadığını yaparak 3 yıl sınırsız garanti fırsatı sunuyor.

Otomobil modellerinde ise 20.000 TL/20ay/%0.99 faiz oranlı kredi seçeneği sizleri bekliyor.

 

Ford bayilerinde Ağustos ayına özel kampanyada C-MAX’e 899 TL ve Mondeo’ya 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Alım Garantisi’nden oluşuyor. Her 2 yılda yeni bir Ford sahibi olma imkânı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

Ford’un sunduğu avantajlı kredi fırsatları da Ağustos ayında dikkat çekiyor. 20.000 TL, 20 Ay, %0,99 faiz kampanyası ile Ford otomobil sahibi olmak çok avantajlı. Ayrıca “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamındaki F-Kasko alımlarında, Ford Kuga için 20.000 TL, 20 Ay, %0,49 kredi imkanı Ağustos ayında da devam ediyor.

Ağustos ayında Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.500 TL’lik indirim sunulurken, Fiesta modellerinde ise, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.000 TL’lik indirim fırsatı bulunuyor. Kampanya dahilinde Ford Fiesta 47.650 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı, C-MAX 74.675 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla sunuluyor.

Ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garantisi

Ford Connect ve Transit minibüs modellerinde 24.000 TL, 24 ay, %0 faiz sunulurken, Ford Custom, Courier ve Ranger modellerinde ise 20.000 TL, 20 ay, %0 faizli kredi fırsatları Ford müşterilerini bekliyor. Ayrıca tüm ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garanti sunuluyor.

Tüm binek otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde F-Kasko alımında 200 TL tutarında (KDV dahil) Servis Çeki hediyesi uygulamaları Ağustos ayında da devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.