Ford ticari araçlarda 25.000 TL 25 ay %0 faiz kampanyası

  • 07 Ekim 2015
Ford ticari araçlarda 25.000 TL 25 ay %0 faiz kampanyası

Son aylarda otomobil kampanyaları gelmiyordu. Bu ay satışların düşmesi sonucu olabilir ilk kampanya haberimiz Forddan geldi. Ford ticari araç alımlarında geçerli kredi kampanyasında 25.000 TL için 25 ay vadeli %0 faizli kredi fırsatı sizleri bekliyor.

50 Yıldır Ticari araç pazarının yıllardır açık ara lideri olan Ford, sunduğu geniş ve eksiksiz ticari araç ürün gamıyla müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamakta. Sağlamlık ve dayanıklılıktan ödün vermeyen, yüksek konfor ve donanım seviyesine sahip Ford Ticari Araçları, şimdi 50. Yıla özel 0 faiz fırsatıyla sizleri bekliyor.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının (Ford Ranger hariç) konu olduğu 25.000 TL tutarlı ve 25 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir defaya mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,20; yıllık toplam maliyet oranı %2,39 olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.