Honda servis kampanyası ile periyodik bakımda %35 indirim ve ücretsiz check-up

  • 23 Aralık 2011
Honda servis kampanyası ile periyodik bakımda %35 indirim ve ücretsiz check-up

Honda araçlar için en sağlıklı bakım Honda yetkili servislerinde indirimli olarak sizleri bekliyor.Aracınızı uzun süre sorunsuz kullanmak için yetkili servisleri kullanmakta fayda var.Fiyatlar yüksek olsada bazen kampanyalarla özel servislerden daha uygun fiyatlar yakalanabiliyor.

 2011 yılının son servis kampanyası ile Honda, 7 Ocak 2012’ye kadar orijinal Honda motor yağı, antifriz, akü, silecek lastikleri ve bujilerde %35 indirim uyguluyor. Periyodik bakım işçiliğinde de %15 indirim yapan Honda, servise gelenlere ücretsiz check – up hediye ediyor.

Honda, düzenlediği servis kampanyası ile aracına bakım yaptırmak isteyenlere çok önemli avantajlar sunuyor. 26 Aralık 2011 – 7 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenen servis kampanyasında orijinal Honda motor yağı, antifriz, akü, silecek lastikleri ve bujilerde perakende satış fiyatı üzerinden %35 indirim uygulanacak. Honda tutkunlarını yeni kampanyada periyodik bakım işçiliğinde %15 indirim de bekliyor. Honda’nın servis kampanyasında araçlara ücretsiz check – up da hediye ediliyor. Honda yetkilileri, tüm araç sahiplerini servis kampanyasından yararlanmaya çağırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ