Honda sevgililer günü kampanyası 2016

  • 12 Şubat 2016
Honda sevgililer günü kampanyası 2016

Honda otomobil modellerinde 2016 yılına özel fırsatlar devam ederken 14 Şubat sevgililer gününe özel kampanya kapsamında düzenenlenen “Kalp Kalbe Karşı” uygulamasında hız tutkunuzu gösterip, en yaratıcı mesajı yazın ve 5 GoPro’dan birini kazan talihliden biri olun.

Kampanya Ayrıntıları
1.Bu kampanya Türkiye genelinde 12.02.2016(Saat:18.00:01)-19.02.2016(Saat:15.00) tarihleri arasında Honda Türkiye A.Ş.’nin sosyal medya (www.facebook.com/HondaTR hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.
2.Kampanya 2 etaptan oluşmaktadır. Kullanıcılardan, ilk etapta verilen süre içerisinde karşılarına gelen kelimelerin harflerini sırasıyla ve doğru bir şekilde yazmaları istenecektir. Yanlış bir harfe basılması durumunda, yanlış yazılan harf doğru yazılana kadar bir sonraki harfi yazma hakkı tanınmayacaktır.
3.Kelimeyi doğru bir şekilde yazan kullanıcılar 2.etaba geçmiş olacaktır. Bu etapta ise kullanıcılardan mesaj ekranına sevgisini en orijinal şekilde yazmaları istenecektir.
4.Yazılan mesajlar oylamaya sunulacak ve en yüksek sayıda kalp toplayan kullanıcıların mesajları jüri tarafından değerlendirilecektir. Kullanıcılar, kalp sayısını arttırmak için uygulamayı Fb veya Twitter’da paylaşabilirler.
5.Değerlendirme sonucunda en yaratıcı 5 sevgi mesajının sahibine GoPro Hero ödülü verilecektir.
6.Sonuçlar 26.02.2016 tarihinde www.facebook.com/HondaTR ve www.twitter.com/HondaTR sayfalarında yayınlanacaktır.
7.Kullanıcılar yarışmaya katıldığında Honda Türkiye A.Ş. kullanıcı bilgilerinin kullanım hakkına sahip olur.
8.Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Honda Türkiye A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
9.Honda Türkiye A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Honda Türkiye A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
10.Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
11.Kampanyaya Honda Türkiye A.Ş. ve Buzz Interaction çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Honda Türkiye A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
12.Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
13.Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
14.İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
15.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
16.Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Honda Türkiye A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
17.Honda Türkiye A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
18.Kazanan kişiler, isminin Honda Türkiye A.Ş.’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
19.Kampanya’ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Honda Türkiye A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
20.Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Honda Türkiye A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
21.Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Honda Türkiye A.Ş. tarafından yapılacaktır. Honda Türkiye A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
22.Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
23. Uygulama sadece dizüstü ve masa üstü bilgisayarlarda çalışmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ