Hyundai servis kampanyası ile %25 indirim fırsatı

  • 05 Eylül 2011
Hyundai servis kampanyası ile %25 indirim fırsatı

Hyundai araç sahiplerini sevindiren servis kampanyası başladı.Hyundai’nin 17 Eylül 2011’e kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım ile birlikte fren sistemi ve debriyaj sistemi parça ve işçiliğinde tüm araçlara yüzde 25 indirim uygulanacak. İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti ve iç-dış temizlik hizmeti verilecek. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolüyle de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Kampanya dahilinde far ayarı/ampul kontrolü, yağ servisi ya da lastik servisinin birinden ücretsiz olarak yararlanılabilecek. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi, uygulanan indirimle sadece 55TL + KDV’ ye satın alınabilecek.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 83 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat güray dedi ki:

    2004 elantra aracımın ön camını degiştirmek istiyorum kanpyalardan faydalanma şansımız varmı varsa bu işlem ne kadar tutar slm iyi çalışmalar .

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.