Peugeot yetkili servis yaz bakım kampanyası parçada %20 indirim ve fırsatlar

  • 07 Mayıs 2012
Peugeot yetkili servis yaz bakım kampanyası parçada %20 indirim ve fırsatlar

2012 yılına özel kampanyalar Peugeot bayilerinde sizleri bekliyor. Peugeot araç sahipleri yaz bakımı kampanyasında  7 Mayıs – 2 Haziran 2012 tarihleri arasında servis  fırsatları sunuyor.

Peugeot Yetkili Servis’lerinde tüm Peugeot modellerine yönelik olarak düzenlenen bakım kampanyası kapsamında yedek parçada %20, filtrelerde %15, işçilikte %10 indirim fırsatları sunuluyor. Ayrıca 2 lastik alana 50 TL’lik, 4 Lastik Alana 100 TL’lik Total Yakıt hediye edilecektir.

Türkiye’nin 55 farklı noktasında faaliyet gösteren ve geniş bir bayi ağının parçası olan Peugeot Yetkili Servisleri, kampanya boyunca müşterilerinin avantajlı bir satış sonrası hizmeti almalarını garanti ederek, Peugeot marka araçları Yaza hazırlayacak bakım işlemlerini marka normlarında gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedirler.

7 Mayıs – 2 Haziran 2012 tarihleri arasında Peugeot Yetkili Servisleri’ni ziyaret eden Peugeot kullanıcıları, orijinal yedek parça Peugeot ürün gamındaki fren balataları, fren diskleri, bujiler ve motor yağlarında %20, bütün filtrelerde %15 ve işçilikte %10 oranında özel indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Tüm bu avantajlara ek olarak kampanya kapsamında 2 adet lastik satın alan araç sahiplerine 50 TL, 4 adet  lastik satın alan araç sahiplerine 100 TL değerinde Total yakıt hediye ediliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ