Renault Dacia yetkili servis bakım kampanyası 2018

  • 16 Mart 2018
Renault Dacia yetkili servis bakım kampanyası 2018

Renault ve Dacia otomobil sahiplerine özel yetkili servis bakım kampanyası kapsamında 14 Nisan 2018 tarihine kadar 3 yaşına kadar tüm otomobillerde bakım paketlerinde %20 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca 4 lastik alımında 80 TL indirim sunuluyor.

Yetkili servislerde bakım kampanyaları yapılıyor ama gerçek hayatta maalesef indirimlerin sağlıklı olmadığı görülüyor. Örneğin liste fiyatı 800 TL olan bakım fiyatı indirimle 640 TL’ye geliyor ama kampanya dışında zaten 650 TL’ye bakım fiyatı veriliyor. Özetle bakım kampanyaları olduğu zaman fiyatlar yükseliyor, bindir sonra indir yapılıyor.

14 Nisan 2018 tarihine kadar Renault yetkili servislerde geçerli olan Bahar Servis Kampanyası kapsamında, 0-3 yaş tüm Renault ve Dacia modellerinde bakım, mekanik ve ön cam onarımları, aksesuar fix paketleri yüzde 20 indirimli fiyatlarla yer alıyor. Ayrıca müşterilere, kampanya kapsamında 4 adet Bridgestone, Continental, Lassa veya Michelin lastik alımlarında 80 TL indirim imkanı sağlanırken, MaxxiGarantim alımlarında ise 100 TL değerinde hepsiburada.com hediye indirim kodu veriliyor. Kampanya dahilinde Maximum kart ödemelerinde artı 6 taksit imkanı bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.