Renault Megane yarışması ile Megane CC kazanın

 • 13 Aralık 2011
Renault Megane yarışması ile Megane CC kazanın

Renault yeni yarışma kampanyasıyla eğlenceli ve hediyeli bir yarışmaya başladı.Hedef Megane adlı yarışmaya katılarak Megane CC kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

13.12.2011 saat 9.30 ile 23.12.2011 saat 18.30 arasında Hedefmegane.com sitesine girip kayıt formundaki bilgileri tamamlayıp verilen görevleri yapan ve en yüksek puana sahip 1 Kişiye, Horace Grant, Kareem Abdul Jabbar ve Mehmet Okur tarafından kullanılmış, imzalanmış, plakalanmış ve 5.000-Km. de, 2011 model Megane Coupe Cabriolet Privilege 1.4 130 bg. Benzinli, kırmızı renk binek araç hediye edilecektir.

Kampanya Detayı

 • Hedef Megane kampanyası 13.12.2011 saat 9.30 ile 23.12.2011 saat 18.30 arasında www.hedefmegane.com sitesinden canlı olarak yayımlanacaktır.
 • Kampanyaya katılım ücretsiz ve herkese açıktır. www.hedefmegane.com sitesine girip kayıt formundaki bilgileri tamamlayıp sıraya giren herkes katılabilecektir.
 • Kayıt formunu dolduran katılımcılar, hafta içi her gün 9.30- 10.00 saatleri arası 400 kişilik ana listeye girebileceklerdir. Bu saatler arasında sıraya giremeyen katılımcılar aşağıda belirtilen görevlerden birini tamamlayarak her saat başı açılan bonus sıralardan birine girebilir.
 • Bonus sırası görevi ilk tamamlayan katılımcıya verilecektir.

Görevler aşağıdaki gibidir;
1. HEDEFE 10 ARKADAŞINI DAVET ET
2. HEDEF MEGANE`I DUVARINDA PAYLAŞ
3. MEGANE`I DUVARINDA PAYLAŞ, X BEĞENİ TOPLA
4. MEGANE FOTOĞRAFINI DUVARINDA PAYLAŞ
5. MEGANE FOTOĞRAFINA EN ÇOK BEĞENİYİ TOPLA
6. MEGANE FOTOĞRAFINI PAYLAŞ, X BEĞENİ TOPLA
7. HEDEFİNİ TWITTER`DA İLK SEN PAYLAŞ
8. HEDEFİNİ TWEET`LE, X RETWEET AL
9. DOĞRU YANITA EN ÇOK SEN YAKLAŞ

 • Kampanya boyunca her gün yeni bir sıralama belirlenecektir. Her katılımcının günde bir kez sıraya girme hakkı vardır. Ertesi gün tekrar sıraya girebilir.
 • Kampanya boyunca 1 Kişiye, Horace Grant, Kareem Abdul Jabbar ve Mehmet Okur tarafından kullanılmış, imzalanmış, plakalanmış ve 5.000-Km. de, 2011 model Megane Coupe Cabriolet Privilege 1.4 130 bg. Benzinli, kırmızı renk binek araç verilecektir.
 • www.hedefmegane.com internet sitesi aracılığıyla yayımlanacak olan bu uygulama, yalnızca bir robot ve bilgisayar tarafından kontrol edilecektir. Çarkta bulunan anahtarlardan bir anahtarı almaya programlanan robot, sırası gelen katılımcılar için anahtar seçecektir. Robot, daha sonra bu anahtarla otomobilin kapısını açmayı deneyecek. Denenen anahtar otomobile aitse, kullanıcılar çekiliş ya da kura olmaksızın Megane CC’nin sahibi olacaktır.
 • ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler ikramiyeyi kazanan katılımcıya aittir.
 • Talihli kampanya bitiminden en geç 2 gün sonra www.hedefmegane.com internet sitesi aracılığıyla ilan edilecektir. Kazanan talihli açıklandıktan sonra, talihlinin beyan ettiği telefon numarası ile iletişim kurulacak ve beyan ettiği adrese iadeli taahhütlü mektup gönderilecektir.
 • Belirtilen tarihler arasında kimse arabayı açan anahtarı bulamazsa kampanya ikramiyesi olan araba verilmeyecektir.
 • Renault Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. ve 41? 29!, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün oyun verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kaldırılacaktır.
 • Renault Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. ve 41? 29!, bu kampanyaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Renault Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. ve 41? 29! sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Renault Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., ve 41? 29! çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyesi verilmez.
 • Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Renault Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. ve 41? 29! önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ