Renault yetkili servis çekiliş kampanyasında 50 ipad 4 hediye

 • 22 Mayıs 2013
Renault yetkili servis çekiliş kampanyasında 50 ipad 4 hediye

Renault yetkili servislerinde kampanya ve fırsatları devam ediyor. Renault yeni kampanyasında  29 Haziran 2013 tarihine kadar yetkili Servislerde 50 iPad 4 hediye edilecek.

Kampanya Detayları

 • Bu kampanya Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. tarafından MPİ’nin 07.05.2013 tarihli ve 52739871-255.01.02-1916-4611 sayılı izni ile 20.05.2013 (00:00) – 29.06.2013 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir. Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. Yaz Servisi Kampanyası kapsamında; kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mais Yetkili Servisleri’nde 300 TL ve katları tutarında (Her 300 TL için 1 çekiliş hakkı) servis hizmeti alan Renault ve Dacia araba sahibi bireysel müşterilerine verilecek olan üzeri kapalı şifreli kart içindeki şifreyi ad soyad-açık adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 4544 numaralı kampanya hattına kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcısı Renault ve Dacia araba sahibi bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır.
 • Aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilinecektir, mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.
 • Şifre, ad soyad, adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılımda belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Çekilişte; 50 kişi IPAD WITH RETİNA DISPLAY WITH Wİ-Fİ 16 GB-BLACK TABLET BİLGİSAYAR kazanacaktır.
 • Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatları katılabilir. Katılım 1 SMS (kısa mesaj) bedeli olarak (KDV ve ÖİV dâhil Avea için 0,5 TL, KDV ve ÖİV dâhil Turkcell için 0,65 TL, KDV ve ÖİV dâhil Vodafone için 0,4 TL) olarak ücretlendirilir.
 • Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. Avea, Turkcell ve Vodafone’un kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Çekiliş 08.07.2013 tarihinde saat 14:00’da Karmel Pazarlama Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. Toplantı Salonu – Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No:22 34718 – Koşuyolu / İstanbul adresinde ve noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonucunda bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.
 • Fatura ve şifreli kart ile  başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. Yetkili Satış ve Servis, Karmel Pazarlama Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. ve Turatel Mobil Medya İletişim ve Bilişim Sistemleri Elektronik San. ve Tic. Ltd .Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçüklerin düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi  kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
 • KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Çekilişte 50 asil talihli ve 50 yedek talihli belirlenecektir.
 • Kazanan talihliler 15.07.2013 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında ve www.renault.com.tr  web sitesinde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Karmel Pazarlama Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. ile Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihlilerin 30.07.2013, yedek talihlilerin ise 14.08.2013 tarihine kadar Karmel Pazarlama Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. adresine başvurmaları gerekmektedir.
 • Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 216- 546 02 22 no’lu Danışma Hattı’ndan ulaşılabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ