Kampanya ve İndirim Haberleri

Skoda 18 ay 18000 TL sıfır faizli kredi kampanyası

  • 18 Mayıs 2013
Skoda 18 ay 18000 TL sıfır faizli kredi kampanyası

Skoda otomobillerde kampanyalar devam ediyor. Skoda yenilenen  modelleri Rapid ve SUV sınıfındaki Yeti için 0 faizli kredi fırsatları ve kampanya fiyatları ile sizleri Skoda bayilerine davet ediyor. Kampanya kapsamında Rapid ve Yeti modellerinde 18 bin TL için  “sıfır faiz” ve dosya masrafsız 18 ay vadeli ödeme seçeneği de sunuluyor.

Skoda, yeni sedan modeli Rapid ve SUV sınıfındaki temsilcisi Yeti için kaçırılmayacak fırsatlar sunan bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde “sıfır faiz”li ve dosya masrafsız kredi seçenekleri de bulunuyor.

Söz konusu kampanya çerçevesinde yeni Skoda Rapid ve Yeti modellerini satın almak isteyenlere “kampanyalı fiyatlar üzerinden ”18 bin TL için 18 ay vadeli, “sıfır faiz”li ve dosya masrafsız kredi imkanı sunuluyor. Dileyenler, yine kampanyalı fiyatlar üzerinden 35 bin TL için 24 ay vadeli ve yüzde 0.49 faizli krediyi de tercih edebiliyor.

Vdf desteğiyle düzenlenen kampanya, özellikle Rapid modelinin 1.4 TSI DSG Otomatik ve 1.6 TDI Manuel vitesli versiyonlarının yanı sıra Yeti’nin yeni satışına başlanan 1.4 TSI DSG Otomatik vitesli seçeneğini tercih etmek isteyenler için önemli fırsatlar sunuyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x