Kampanya ve İndirim Haberleri

Skoda 2013 kampanyaları

  • 13 Şubat 2013
Skoda 2013 kampanyaları

SKODA 2013 yılına özel kampanya fiyatları ve kredi fırsatları ile sizleri Skoda almaya davet ediyor. Volkswagen Doğuş Finans (vdf) çatısı altında hizmet veren SKODA Finans, Ocak ayında çok özel faiz indirimi ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Faiz kampanyası dâhilinde tüm SKODA modellerinde 6-48 ay vade için faiz oranı 0,91’ken, krediye Uzatılmış Garanti (FullLife) sigorta ürününün eklenmesiyle faiz oranı 0,86’ya kadar geriliyor.

SKODA müşterileri, vdf’nin sigorta ürünü Uzatılmış Garanti (FullLife) ile Skoda’nın 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıl daha garanti almaya hak kazanıyorlar. Böylece 150.000 km’ye kadar 4 yıl boyunca Skodalarını avantajlı olarak güvence altına alabiliyorlar.

Üretici firma ve Yüce Auto, önceden haber vermeksizin, bireysel model donanımlar veya teknik parametrelerdeki değişiklikler dâhil olmak üzere aracın tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapma ve kampanya içeriğini, tarihlerini belirleme haklarını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sami Taşer
9 yıl önce

Merhabalar İyi Günler: Burada böyle Güzel Haberleri Okuyoruz Hemen Skada Bayiine Koşuyorum Yok O Kampanya Bitti Geçen yıldı vs Diyorlar, Bende Skodadan Tekrar Soğuyorum, Örneğin Geçen gün Kayseri Bayiinde Ömer beyle böyle bir Olay Yaşadım İlgi ve Bilgilerinizi Rica eder Saygılar Sunarım..
Sami Taşer KAYSERİ

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x