Skoda kış bakım kampanyasında servislerde %20 indirim fırsatı

  • 09 Kasım 2012
Skoda kış bakım kampanyasında servislerde %20 indirim fırsatı

Kış geldi. Aracınızın kışa hazırlığı güvenli sürüş açısından çok önemli. Skoda yetkili servislerinde kış bakım kampanyasında 2012 Kasım ayına özel servis bakım günleri fırsatları sizleri bekliyor. Kampanyada ücretsiz check-up yaptıracak ve gerekli görüldüğü takdirde tüm yedek parça ve aksesuarlarda %20 indirimli fiyatlar sunulacaktır.

Çek Cumhuriyeti’nde üstün Alman teknolojisiyle üretilen Skoda’nın tüm modellerini kapsayan kampanya çerçevesinde ayrıca işçilik de yüzde 20 indirimli olacak.

Kampanya süresince ücretsiz verilecek check-up hizmeti, Skoda servislerinin deneyimli ve konusunda ilgili eğitimlerden geçmiş teknik elemanları tarafından, üretici standartlarındaki en güncel test cihazları ile gerçekleştirilecek.

Ülke geneline yayılan tüm Skoda Yetkili Servisleri’nde, Skoda sahiplerine orijinal yedek parça ve aksesuarlarda verilen iki yıllık garanti ise müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasının önemli bir göstergesi.

Konularında uzman ve eğitimli personel, çözüm odaklı yaklaşım ve Türkiye’nin neresinde olursa olsun, Skoda marka otomobillerin bakım ve servis hizmetlerini en iyi şekilde sunan Skoda Yetkili Servis ağı, Skoda ailesinin fertlerini hiç bir zaman yalnız hissettirmeyecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ