Toyota 2007 öncesi modellerde %30 servis indirim kampanyası

  • 04 Şubat 2016
Toyota 2007 öncesi modellerde %30 servis indirim kampanyası

Toyota yetkili servislerinde Eski dostlar paketi kampanyası kapsamında 2007  ve öncesi modellerde araç sahiplerine özel yedek parçada %20 ve işçilikte %30 indirim fırsatı sunuluyor. 2007 model ve öncesi Corolla ve Yaris modellerinde indirimli servis paketleri ve fırsatları kaçırmayın!

Kampanya 1993-2007 arasındaki Corolla kasa ve 2006 ve öncesindeki Yaris kasa araçları kapsamaktadır. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (“Toyota Türkiye”), tüm fiyatları ve menü içeriklerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.Toyota Forever Programının (“Program”) tüm hakları Toyota Türkiye’ye aittir.Toyota Türkiye, önceden haber vermeksizin Program’ın koşullarını ve kapsamını değiştirme ya da Program’ı sonlandırma hakkını saklı tutar. Program’a katılmak isteyen Toyota sahiplerinin Forever Kart başvuru formunu doldurmaları ve genel şartları kabul etmesi ön koşuldur. Toyota Forever Programı kapsamında kazanılan puanlar araca verilmektedir. Toplanan puanlar başka bir araca aktarılmaz, başka bir aracın puanlarıyla birleştirilmez.

Toyota Forever Yedek parça indirimi sadece Toyota Plazalarda yapılan müşteri ödemeli Toyota orijinal mekanik yedek parçalar için geçerlidir. Motor yağları, avantajlı menüler ve özel fiyatlandırılmış yedek parçalarda Toyota Forever indirimi geçerli değildir. Toyota Türkiye’nin işbirliği yaptığı firmaları ve işbirliği şartlarını değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. İndirimlerden yararlanılabilmesi için Toyota Forever Kart’ın yetkiliye ibrazı zorunludur. Toyota Forever Kart sadece ruhsat sahibi tarafından teslim alınabilir.

Medline Acil Sağlık Hizmet Paketi hediyesi araç ruhsat sahibine verilecek olup, 1 yıllık bireysel hizmet paketini kapsamaktadır. Hizmet paketinin devreye girebilmesi için, ruhsat sahibi tarafından Toyota Yetkili Servisleri ziyaret edilerek aktivasyon yaptırılması gerekmektedir. Birden fazla Toyota araca sahip olan aynı ruhsat sahibinin, Medline’a 1 kez üye olma hakkı vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ