Toyota 2013 Eylül kampanyaları

  • 04 Eylül 2013
Toyota 2013 Eylül kampanyaları

Toyota kampanyaları devam ediyor. Toyota 2013 Eylül kampanyasında Yaris, Auris, Corolla, Verso, Avensis, RAV4 modellerinde uygun ödeme koşulları ve kampanya fiyatları sizleri bekliyor.

Toyota Eylül kampanyasına çeşitli taksit seçenekleriyle devam ediyor. Kampanya kapsamında Hilux, aylık 590 liradan başlayan taksit seçeneğiyle sunulurken, Auris’e 48 ay vadeyle sahip olmak isteyenler 8 bin 500 lira peşin 850 lira taksit, 60 ay vadeyle sahip olmak isteyenler ise  aylık 405 lira tutarındaki taksitlerden faydalanabiliyor.

Eylül ayı boyunca sürecek kampanyada 60 aya kadar uzanan vadelerle Yaris 265 lira, Yeni Corolla 470 lira, Verso 660 lira, Avensis 735 lira ve Yeni RAV4 1.485 liradan başlayan taksit oranlarıyla tüm Toyota Plazalarda müşterilerin hizmetine sunuldu.

Toyota Finans Sistemi ile yüzde 0,95’ten başlayan aylık faiz oranları ve çeşitli ödeme seçenekleriyle Toyota’larını hemen alanlar, istedikleri takdirde ödemelerine  2014 yılının şubat ayında başlayabiliyor.

Toyota Finans Sistemi’nde eylül ayına özel avantajlı fiyatlar, eski araçlarını elden çıkarmaları için müşterilerine “vadeli takas” seçenekleri de sunuluyor. Dileyenler “0 km” Toyota ya da markası her ne olursa olsun ikinci el bir otomobile de Toyota Finans avantajlarıyla sahip olabiliyor. Düşük peşinat, düşük taksit kolaylığı sunan Toyota Finans Sistemi’nde kredi işlemleri tek noktadan ve çok kısa sürede içinde tamamlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ismail erdekli dedi ki:

    yeni coralla için taksitli satışlarınızda peşinat,aylık taksit ödemeleri ve araca toplam olarak ödenmesi gereken rakamı öğrenmek istiyorum.

  2. Ufuk dedi ki:

    Peşinat ve aylık minimum kampanyaları öğrenmek istiyorum

  3. gazi turgay dedi ki:

    ben toyota corolla advantic navigasyonlu benzin almak istiyorum bana tum hesaplarını çıkararak detaylı mail adresime atarsanız memnun olurum

BİR YORUM YAZ