Kampanya ve İndirim Haberleri

Toyota çocuk resim yarışması 2015-2016

  • 13 Kasım 2015
Toyota çocuk resim yarışması 2015-2016

Toyota her yıl geleneksel olarak düzenlediği hayalimdeki araba adlı çocuk resim yarışmasında 3 ay yaş kategorisinde çocuklara çok özel hediyeler sunuyor. 2015-2016 yıllarına özel yarışma 12 Şubat tarihine kadar devam edecek. 7 yaş altı, 8-11 yaş arası ve 12-15 yaş arası çocuklardan ilk 3’e girenler Japonya’da düzenlenecek olan uluslararası resim yarışmasına katılacak.

Toyotatarafından 2004 yılından bu yana “Senin Hayalin – GeleceğinArabası” temasıyla organize edilen yarışma,otomobilleri çocukları sevdirmek ve hayal dünyalarını geliştirmek amacıyladüzenleniyor. Çocukların hayallerindeki arabayı resmedökmeleri için fırsat sunan yarışmayadünya çapında büyük ilgi olurken birbirinden yaratıcı resimler dereceye girmekiçin yarışıyor. Türkiye’dençocukların dördüncü kez hayallerindeki otomobili resimlerine yansıtarak yeralacağı yarışmaya geçtiğimiz 4 yılda 25 bin 495 Türk çocuğu katılmıştı.

Nasıl başvuracaksınız?
Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması’na katılmak isteyen çocuklar hayallerini, A4, A3 boyutlarında veya tabloid ebatlara sahip, istenilentürde kağıda istenilen resim malzemesi kullanılarak resmedebiliyorlar.

Katılımcılar,resimlerini başvuru formu ile birlikte şehirlerinde bulunan Toyota Plazalar’ae lden teslim edebilecekler.  Yarışmaya posta yoluyla katılmak isteyenler ise resimlerini başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Cumhuriyet MahallesiE-5 Yanyol No:11 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul) adresine de gönderebilecekler.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x