Toyota resim yarışmasında hayalindeki arabayı çizen çocuklara özel kampanya

  • 02 Aralık 2012
Toyota resim yarışmasında hayalindeki arabayı çizen çocuklara özel kampanya

Toyota kampanya ve fırsatları devam ediyor. Toyota’da çocuklar için düzenlenen resim yarışmasında birbirinden güzel hediye fırsatları sizleri bekliyor. Toyota 15 Şubat 2013 tarihine kadar başvuruda bulunan 15 yaş ve altındaki hayalindeki arabayı resmeden çocuklara özel yarışma sonrasında Türkiye’de dereceye girenler de, Dünyanın 5 kıtasından seçilmiş eserlerin yer alacağı Uluslararası Yarışma’ya katılma şansı elde edecekler. Kazananlar Türkiye’de birbirinden değerli hediyeler, dünya yarışmasında da Japonya seyahati ile ödüllendirilecekler.

Yarışmanın Amacı
TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması’nın amacı, çocukların eğlenmeleri ve yaratıcı hayal güçlerini kullanarak çizecekleri “Hayalimdeki Araba” ile hayal kurmanın önemini anlamaları için fırsatlar yaratmaktır.

Katılma dönemi
01 Aralık 2012 – 15 Şubat 2013

Yarışma teması
Hayalinizdeki Araba

Katılma şartı
Türkiye’de ikamet edip 16 yaş altında olmak
Yaş kategorileri
(1) 10 yaş altı
(2) 10-12 yaş arası
(3) 13-15 yaş arası

Resim çalışmasının şartları
Yarışmaya katılacak eserler bir kenarı 270 – 300 mm, diğer kenarı 420 – 450 mm arasındaki ebatlara sahip kağıtlara yapılmalıdır. Eserlerin el çizimi, renkli ve bir arka plana sahip olması esastır. Eserler dijital olarak yaratılmış olmamalıdır. Her türlü kağıt cinsine müsaade edilmektedir ve istenilen resim malzemesi (sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar) kullanılabilir.

Türkiye Yarışması sonucunda her kategoride ilk 3 dereceye giren adaylara verilecek ödüller aşağıdaki gibidir:

10 yaş altı:
1’inciye Nintendo Wii
2’nciye PSP (PlayStation El Oyun Konsolu)
3’ncüye iPod Shuffle

10-12 yaş arası:
1’inciye Apple iPad 2
2’nciye iPod Touch
3’üncüye iPOD Nano

13-15 yaş arası:
1’inciye Apple iPhone 4S
2’nciye Samsung Galaxy Note 2
3’üncüye iPod Nano

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet Ersoy dedi ki:

    Merhabalar,böyle bir yarışma düzenlediğiniz için emeği geçen herkese teşekkürler..Arka plan derken daha detaylı bilgi alabilirmiyiz,ayrıca renkli tükenmez kalem kullanabilirmiyiz…ayrıca resim gönderimi hangi adrese ve iadeli tahhütlü gönderilecek..teşekkürler..

BİR YORUM YAZ