Toyota test sürüş günleri kampanyası

  • 12 Kasım 2013
Toyota test sürüş günleri kampanyası

Toyotada kampanyalar sürüyor. Toyota bayilerinde bu hafta sonu 16-17 Kasım 2013 tarihlerinde Toyota Test Sürüş Günlerine katılanlara özel hediye ve fırsatlar sunulacak.

16-17 Kasım’da Toyota Plazalarda düzenlenecek olan Toyota Test Sürüş Günlerine katılın ve Toyota’nın değişen yüzü ile tanışın. Gün boyu sürecek olan şenliklerde hem eğlenin hem de sonraki hafta Facebook’ta yer alacak olan yarışmaya katılıp iPad kazanma şansı yakalayın.  Üstelik 100 TL peşinat ve çok özel fırsatlarla da beğendiğiniz Toyota sizin olsun.  Bekliyoruz.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş’nin anlaşmalı finans kuruluşları ile birlikte yürüttüğü çözüm sistemi olan Toyota Finans tarafından sunulan 100 TL peşinat ve 5 ay taksit erteleme seçenekli kredi imkanından yararlanılması, Toyota Finans’ın anlaşmalı kredi kuruluşlarının kredi kullandırmaya ilişkin kesin onay vermesine ve kredi başvurusunun nihai değerlendirme sonucuna tabidir. Kredi kuruluşlarının, kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. Aracın plaka, bandrol, ruhsat ve trafik sigortası bedelleri ve kredinin dosya masrafı, araç tesliminden önce müşteriden nakden tahsil edilir. İlanda yer verilen modellerin Co2 salımı 106 – 139 gr/km, birleşik yakıt tüketimi 4.1 – 6.0 lt/100 km değerleri arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ