Kampanya ve İndirim Haberleri

2014 model Jetta kampanya fiyatları listesi

  • 09 Ağustos 2014
2014 model Jetta kampanya fiyatları listesi

Volkswagen’in en beğenilen modellerinden biri olan Jetta ülkemizde yok satıyor. Klasik ve estetik tasarımı ile dikkat çeken Jetta motor seçenekleri ile C sınıfı sedan seçeneklerinin en başarılılarından. Maalesef dış tasarımındaki başarıyı iç mekana yansıtamayan Jetta’nın içerisindeki plastik kalitesi Golf’ü aratıyor. Özellikle kapı içlerinde kumaş kullanılmadan plastiğe yer verilmesi, ön konsolun basit yapısı Jetta’nın eskiden olduğu gibi Golf’ün sedanı iddiasını çürütüyor. Meksika üretimi modelde Alman işçilik kalitesini göremiyoruz. İç mekandan gelen trim sesler, golfteki başarılı yalıtım Jetta’da bulunmuyor.

Özellikle dizel otomatikte minimum 3-4 ay bekleme süresi ise tüketiciyi farklı modellere yöneltiyor. Jettanın başlangıç fiyatı 53.800 TL. Bu fiyat trendline için geçerli ve bu şekilde araç bomboş şekilde geliyor. Jetta’nın kampanya fiyat listesine bakacak olursak;

Dizel otomatik fiyatına baktığımızda en boş donanımda 77.500 TL, orta donanım olan comfortline 84.100 TL gibi inanılmaz fiyatlar dikkat çekiyor. Bundan 2-3 yıl önce bu fiyatlara D segmenti premium araçların alınabildiğini düşündüğümüzde ülkemide otomobil fiyatlarının durumunun çok vahim olduğunu görüyoruz. Bize göre Golf’te olduğu gibi Jetta’da da en mantıklı donanım ve motor comfortline 1.2 TSI.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
isa
7 yıl önce

Aylik ne kadar

Anonim
7 yıl önce

jetta 2011 dsg 16 aracım var yanisiyle değişmek isterim yardımcı olmanızı saygılarımla arz ederim

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x