Kampanya ve İndirim Haberleri

Volkswagen 2012 Şubat kampanya ve indirimleri

  • 01 Şubat 2012
Volkswagen 2012 Şubat kampanya ve indirimleri

Volkswagen araçlarda kampanya ve indirimler 2012 yılında da devam ediyor.2012 Şubat ayı boyunca otomobil ve ticari araçlarda geçerli kampanyaları aşağıda bulabilirsiniz.

Jetta sahibi olmak için büyük fırsat.
Şubat ayında da geçerli bu kampanya ile tüm dünyada büyük beğeni toplayan Jetta’ya 44.200 TL’den başlayan, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Manuel şanzımana sahip benzinli motor seçeneklerinde %4’e varan indirimlerle sunulan Jetta’lar sizi bekliyor.

2012 modellerde kur sabit. 1 Euro = 2,19 TL
2012 model Volkswagen araçlara, en uygun koşullarda sahip olabilmeniz için Scirocco, Tiguan ve CC modellerinde kuru 1 Euro = 2,19 TL’ye sabitledik. 3 Aralık 2011 tarihi itibarıyla başlayan bu kampanyamız Şubat ayında da kısa bir süreliğine geçerli.

Touareg’de konfor paketi sabit kur avantajı ile birleşti. 1 Euro = 2,29 TL
Lüks donanımı ve konforu ile sizi bambaşka bir dünyaya taşıyan Touareg ile tanışmaya hazır olun. Otomatik seviye kontrolü ve hıza duyarlı elektronik amortisör kontrol sistemine sahip ‘Havalı Süspansiyon Sistemi’ ve yolculukları daha keyifli kılan ‘Panaromik Cam Tavan’dan oluşan özel konfor paketini almak isteyenler anahtar teslim fiyatı üzerinden 4 bin Euro indirim alıyorlar.

Touareg modeli için çok özel bir teklif daha: 07 Aralık 2011 tarihinden itibaren Touareg modelinde size çok özel bir fırsat sunuluyor. 1 Euro’nun 2,29 TL’ye sabitlendiği bu kampanya Şubat ayında da kısa süreliğine devam ediyor.

Ocak ayı fırsatları kısa bir süreliğine Şubat ayında da devam ediyor. Bu özel tekliflerden yararlanabilmek için sizi Volkswagen Yetkili Satıcıları’na bekliyoruz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x