Volkswagen araç sahipleri BP’de %3 hediye yakıt kazanıyor

  • 30 Haziran 2015
Volkswagen araç sahipleri BP’de %3 hediye yakıt kazanıyor

Volkswagen binek araç sahipleri BP akaryakıt istasyonlarında %3 hediye yakıt puan kazanıyor. Doğuş ve BP işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında 29 Haziran 2015 tarihinden itibaren araç ruhsat sahipleri gerekli forumu doldurarak %3 değerinde puan hediye eden club bp kartınızı alabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için Ücretsiz olarak 3212’ye 1 adet araç plakasının yazılarak gönderilmesi (Örnek: 34XX1234) veya www.dogusotomotiv.com.tr/bp sitesindeki formun doldurulması gerekmektedir. 3212’ye başarılı şekilde iletilen SMS sonrasında bilgiler Doğuş Otomotiv veritabanı üzerinde kontrol edilerek katılımcıya onay SMS’i iletilecektir. Faydaların kullanılmaya başlanması için onay SMS’inin alınmış olması gerekmektedir. Plaka ve cep telefonu bilgileri, Doğuş Otomotiv ile BP’nin ortak izinli müşteri veritabanı oluşturması ve katılımcıların özel avantajlardan yararlanabilmesi için BP ile paylaşılacaktır.

Programa yalnızca araçların ruhsat sahipleri katılabilir, araçların diğer kullanıcıları ruhsat sahipleri üzerinden bu faydaları kullanabilirler. Scania markalı araç sahipleri sınırsız sayıda, diğerleri en fazla 5 araçla kayıt yapılabilir. Onay SMS’ini takiben 1 saat sonra BP Club puan kazanım/kullanım işlemleri yapılabilecektir. Katılımcı, Türkiye genelinde BP Club programı dâhilinde bulunan BP istasyonlarında ve ileride programa dâhil edilebilecek üye işyerlerinde sadece akaryakıt ve LPG otogaz alımı için, istasyonlardaki POS terminaline GSM numarası girmek suretiyle puan kazanabilecek ve harcayabilecektir.

Programın suistimalinin tespiti halinde katılımcı puan ve hediye kazanamayacaktır. Programın gerçek kullanım amacı dışında kullanılması veya sahtekârlık, hile gibi yöntemlerle programdan gereğinden fazla yararlanılmaya çalışılması/fazladan puan kazanmaya yönelik kanun dışı tüm yöntemlerin kullanılması durumunda, Doğuş Otomotiv ve BP’nin her türlü yasal hakkı saklıdır.

Katılımcı, katılım esnasında iletmiş olduğu bilgilerinin ve sair yöntemlerle ileride vereceği alışveriş ve kişisel bilgilerin gerek Doğuş Otomotiv gerekse BP ile paylaşılabileceğini ve düzenlenecek aktivitelere, kampanyalara davet, posta, e-mail, SMS gönderileri ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere işlenebileceğini ve katılımcı aksini belirtmedikçe bu firmaların, kendisiyle elektronik ileti ve benzeri kanallardan temasa geçebileceğini peşinen kabul eder.

Katılımcı, herhangi bir gerekçe göstermeksizin, herhangi bir tarihte kendisiyle elektronik ileti ve benzeri kanallardan temasa geçilmesine son verilmesini Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezini (Tel : 0 (216) 266-5474) arayarak iptal ettirebilir. Talebin ulaşmasını müteakip anılan kanallar aracılığıyla kullanıcıyla yapılan iletişime son verilecektir.

Doğuş Otomotiv ve BP gerekli gördüğünde, önceden haber vermeksizin herhangi bir ihtar veya ihbara gerek olmaksızın programa kısmen veya tamamen son verebilir, kullanıcının üyeliğini iptal edebilir, hediye türlerini, puan kazanma şartlarını, puan miktarı ve oranını, kampanya içeriği ve işleyişini, kısmen veya tamamen değiştirebilir. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dâhilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar. BP Taşıtmatik kullanıcıları bu kampanyadan faydalanamazlar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x