Kampanya ve İndirim Haberleri

Volkswagen Doğuş Finans anneler günü kredi kampanyası

  • 09 Mayıs 2012
Volkswagen Doğuş Finans anneler günü kredi kampanyası

Doğuş otomotiv anneler günü kampanyasını duyurdu. Kampanyada VDF ile alınan kredilerde dosya masrafsız ve düşük faizli krediler sizleri bekliyor.

Türkiye’nin taşıt kredisinde uzman tüketici finansmanı şirketi Volkswagen Doğuş Finans (vdf), Anneler Günü’nde, yeni bir otomobile sahip olmak isteyen tüm annelerin hayallerini gerçekleştiriyor. Audi ve Skoda’nın tüm modelleri ile DOD 2. el araçlarda geçerli olacak Anneler Günü Kampanyası kapsamında taşıt kredilerini vdf’den kullanan annelerden dosya masrafı alınmıyor.

Vdf’nin Anneler Günü’ne özel olarak düzenlediği ve sadece 10-11-12 ve 13 Mayıs 2012 tarihlerinde geçerli olacak kampanyada sıfır dosya masrafının yanı sıra düşük faiz oranları ve 12 aydan 60 aya kadar geçerli vade seçenekleri bir arada sunuluyor.

Tek noktadan hizmet anlayışı ile müşterilerine kolaylık sunan vdf’nin Anneler Günü Kampanyası ile otomobil sahibi olmak isteyen anneler; Audi, Skoda ya da DOD 2.el araçlardan diledikleri bir otomobile dosya masrafsız kolayca sahip olabilecekler.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x