Kampanya ve İndirim Haberleri

Volkswagen Facebook yarışması ile harika hediyeler sizi bekliyor

  • 23 Ağustos 2011
Volkswagen Facebook yarışması ile harika hediyeler sizi bekliyor

Volkswagen Facebook sayfası hayranlarına özel düzenlediği yarışma ile kazandırıyor.VW Türkiye Facebook sayfasında 23 Ağustos 2011 – 2 Eylül 2011 tarihleri arasında Fan Quiz yarışması ile mükemmel hediyeler kazanma şansı sizleri bekliyor kaçırmayın !

  • 5 kişiye Berlin – Almanya & Autostadt Seyahati
  • 50 Kişiye 1/43 Oranında Volkswagen Model Araç Ve Gtı T-Shirt
  • 500 Kişiye Volkswagen’den Süpriz Hediyeler

hediye edilecektir.

Fan Quiz uygulamasında 4 farklı kategorideki sorulara en çok doğru yanıtı verin, en yüksek puanı toplayın büyük ödülü siz kazanın.

Kampanya Detayı:
1) Bu kampanya Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin ve denetimi dışında düzenlenmiştir.
2) 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
3) Fan Quiz Facebook Uygulaması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
4) Fan Quiz Facebook Uygulaması kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş.’nin ya da Piksel Internet ve Reklam Hiz. Tic. Ltd. Şti.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
5) Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş.ve Piksel Internet ve Reklam Hiz. Tic. Ltd. Şti.’nin her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır.
6) Fan Quiz Facebook Uygulamasındaki hediye kazanma mekanizması ve yarışma işleşiyi şu şekildedir:

–    Uygulamada toplam 4 kategori bulunmaktadır: Facebook, Ben Bilirim, Model & Teknik ve BlueMotion
–    Verilen süre içerisinde seçtikleri kategoriye ait 5 adet soruyu cevaplarlar.
–    Bir yarışmacı, bir gün içerisinde tüm kategorilerde yalnızca 1 kez yarışabilir.
–    Bir yarışmacı, bir gün içerisinde 1 kategoride 1 kez olmak kaydıyla farklı kategorilerde yarışabilir.
–    Yarışmacılar arkadaşlarını uygulamaya davet edebilir. Uygulamaya giriş yapan arkadaş sayısı kullanıcıya ekstra oyun hakkı kazandırabilir.
–    Yeni kategorilerde yarışabilmek için kategori başına günde 5 kişi davet etmesi gerekmektedir.
–    Yarışmacıların tekrar ekstra hak kazanabilmesi için bir önceki haklarını kullanmış olmaları gerekmektedir.
–    Bir seferde o gün içinde oynamadığı kategorileri açtırmak için yeterli adetten daha fazla arkadaşını davet etmesi durumundai ekstradan kategori açtıramaz.
–    Yarışmada her doğru soru 100 puan, her davet edilen Facebook kullancısı 10 puan olarak değerlendirilecektir.
–    Yarışma boyunca doğru cevaplanan sorulardan ve davet edilen Facebook kullanıcılarından kazanılan puanlar toplanarak, kullanıcının “Toplam Puan”ı oluşacaktır.
–    Bu Toplam Puan’a göre tüm kullancılar büyükten küçüğe sıralanacaktır.
–    Yarışma sonucunda en yüksek puanı kazanarak ilk beşe giren kullanıcılar iki gece konaklamalı Berlin seyahati ve Volkswagen – AutoStadt gezisi kazanacaklardır.
–    Bu seyahat kapsamında Berlin-Almanya gidiş-dönüş uçak masrafları, Berlin 2 gece konaklama masrafı ve Autostadt – Wolfsburg transfer masrafları Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş.’ye aittir. Diğer harcamalar hediyeyi kazanan kullanıcı tarafından karşılanacak olup, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.
–    Berlin Seyahati masrafları kişi başı toplamda 10.000 TL’den daha fazla olamaz. Bu bedel üstündeki masraflar, hediyeyi kazanan kişiye aittir.
–    Berlin Seyahati tarihleri, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. ‘nin önerdiği tarihler arasından belirlenecektir. Belirlenen tarihte seyahate katılamayan talihliler hakkını kaybedecektir. Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. seyahat tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir. Konaklanan oteller ve transfer çözümleri, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş.tarafından belirlenecektir.
–    Berlin seyahati ödülünü kazananların tüm Vize işlemleri kendi sorumluluklarında olup, seyahat sırasında, Vize nedeniyle çıkan sorunlarda Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
–    Yarışma sonucunda sıralamada ilk 5. ile 55. arasında olanlar Volkswagen’den 1/18 oranında model araç kazanacaklar. Yarışma sonucunda sıralamada 56 ile 555 arasında olan kullanıcılar Volkswagen’den sürpriz hediye kazanacaklar.
–    Aynı puana sahip iki kullanıcıdan, sorulara daha hızlı cevap vereni sıralamada üst sırada yer alır.
–    Kullanıcılar, yarışma katılımından sonra önlerine gelecek iletişim formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundadırlar.
–    İletişim formunda, Ad, soyad, adres ve telefon bilgisi eksik veya yanlış olan talihlilere ikramiye verilmez.
–    Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
–    Hediyeler yarışmada hak kazanan kişilerin uygulama içinde belirttikleri adreslere, uygulamanın sona ermesinden itibaren 30 iş günü içinde gönderim yapılacaktır.
–  Kullanıcılar, oyuna katılmak için profil bilgilerinin, arkadaş listesinin ve Facebook’a sağladığı diğer bilgilerin kullanımına izin vermelidir. Bu bilgiler gizli olup, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. veya Piksel Internet ve Reklam Hiz. Tic. Ltd. Şti. tarafından üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

7) Fan Quiz Facebook Uygulaması 19 Ağustos 2011 – 2 Eylül 2011 tarihleri arasında aktif olacaktır.
8) Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş ve Piksel Internet ve Reklam Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamazlar, katılsalar da ödül kazanamazlar.
9) Fan Quiz Facebook Uygulaması kullanıcıları, uygulama ile ilgili bir ihtilafın çıkması hâlinde, bu ihtilafın kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.
10) Fan Quiz Facebook Uygulaması kullanıcıları, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde Doğuş Otomotiv veya Pixelplus Interactive’in bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcıya rücu edilir.
11) Katılımcılar, bu şartnamedeki hükümleri bütünüyle kabul etmiş sayılırlar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x