Kampanya ve İndirim Haberleri

Anı tur bonus kampanyasında herkese uçak bileti hediye

  • 01 Eylül 2016
Anı tur bonus kampanyasında herkese uçak bileti hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Anı tur üzerinden yapacakları 2000 TL ve üzeri alışverişlerde çekilişsiz kurasız hediye uçak bileti kazanıyor. Kampanya 1 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında yurtiçi otel rezervasyonlarından yapacağınız ödemelerde geçerli olacaktır. Hediye uçak bileti Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş şeklinde olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1. 01 Eylül 2016- 30 Eylül 2016 Tarihleri arasında Anı Tur web sitesinden, Anı Tur rezervasyon hattından veya Anı Tur acentelerinden, tek işlemde kampanyaya dahil olan otellerimizden (Aşağıda belirtilen otellerde) Bonus Card’ınla 2000 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alan müşteriler, çekiliş ve kura olmadan Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş tek kişilik Avrupa’ya gidiş-dönüş uçuş kampanyası fırsatından yararlanma hakkına sahip olacaktır.
2. Bu kampanya şartlarını sağlayan tüm müşterilerimiz havalimanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklıdır) ve harçları ile 15 Euro bedelindeki bilet kesim hizmet bedeli karşılaması halinde kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya Ankara, İstanbul ve İzmir Havalimanları’ndan Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti hediye hakkı kazandırır.
3. Bu kampanya süresince aynı kişi farklı tarihlerde Bonus Card’ınla 2.000TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alsa bile, sadece bir defa kampanyadan faydalanabilir. Satın alınan rezervasyon formunda adı geçen katılımcılardan kampanya katılım koşullarını eksiksiz olarak sağlaması halinde kendisine verilen kod ile bir adet uçak bileti talep edebilir.
4. Kampanyaya katılım, satın alınan yurtiçi rezervasyon hizmetinin tamamlanmış olması şartına bağlıdır.
5. Bu kampanyadan sadece 18 yaşını doldurmuş T.C vatandaşı olan katılımcılar faydalanabilir.
6. Kampanyadan sadece gerçek kişiler faydalanabilir. Tüzel kişilikler Anı Tur acenteleri ve Anı Tur çalışanları kampanyadan faydalanamazlar.
7. Müşterinin Avrupa uçak bileti hakkından faydalanabilmesi için, öncelikle Anı Tur acentelerinden, web sitesinden veya rezervasyon hattından bir işlemde Bonus Card’ınla 2.000 TL ve üzeri yurtiçi otel rezervasyon hizmeti satın alması gerekmektedir.
8. Satın alım işlemi ile birlikte müşteriye, yapılan işleme ait voucher üzerinde belirtilen e-mail adresine veya telefon numarasına kampanya katılım kodu gönderilecektir.
9. Kampanyaya katılacak kişi, satın alınan yurt içi rezervasyon hizmetine ait rezervasyon detay formunda Bonus Card ile ödemeyi gerçekleştiren, kart sahibi müşteriden başkası olamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ