Kampanya ve İndirim Haberleri

ETS Tur Kıbrıs tatili hediye kampanyası 2018

  • 02 Nisan 2018
ETS Tur Kıbrıs tatili hediye kampanyası 2018

ETS tur avantajlı fiyatlarla tatil fırsatları sunuyor. ETS Kıbrıs tatili hediye ediyor. Kampanya kapsamında Etstur.com, Odamax.com ya da Ucuzabilet.com sitelerine üye olanlara ve üye girişi yapan 15 çifte Kıbrıs tatili hediye edilirken Survivor Finali’ni canlı izleme şansı sunuluyor. Kampanya 19 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

 

Kampanya Ayrıntıları
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 28.02.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.2289 sayılı izni ile ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 06.03.2018 (saat 00.01) – 19.05.2018 (saat 23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.’ye ait; www.etstur.com, www.ucuzabilet.com, www.odamax.com web sayfaları veya mobil (ücretsiz) uygulamalarında bulunan turizm hizmetlerini incelemek üzere, kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra, ekranda çıkan çekilişe katılım şifresini (her site için ayrı şifre verilecektir), ad soyad, adres, telefon bilgileri ile birlikte (ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.’ye ait) www.etsdunyasi.com (ücretsiz) adresindeki ilgili alana giren kişilere, 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım her site için 1, toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
Çekiliş 23.05.2018 Saat: 11.00’de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu’nda, (Gökkuşağı Sokak No:15/1 4. Levent – İstanbul adresinde) halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 15 adet, 4.950,00 TL değerinde, Çift Kişilik Kıbrıs Survivor Final Yarışması Seyahat Paketi: (2 Temmuz – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta 4 gece konaklamalı Survıvor 2018 finaline katılım, Pegasus Havayolları ile gidiş-dönüş uçak biletleri, 5 yıldızlı otelde, her şey dahil konaklama, otel-havalimanı transferleri, Survivor 2018 finaline giriş biletleri ve tüm rehberlik hizmetleri dahil) verilecektir.
www.etstur.com, www.ucuzabilet.com, www.odamax.com ve www.etsdunyasi.com sitelerine giriş ücretsizdir.
Kampanyaya katılımlarda, şifre, ad-soyad ve telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya sadece ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. üyelerine yöneliktir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Üç ayrı site için verilen şifreler birbirinden farklıdır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Kampanya döneminde katılım toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş., Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 26.05.2018 tarihinde Hürriyet gazetesinde ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x