Kampanya ve İndirim Haberleri

Jolly tur yurtiçi otel tatil kampanyası 2018

 • 31 Temmuz 2018
Jolly tur yurtiçi otel tatil kampanyası 2018
Jolly tur 2018 yılına özel yurtiçi tatil kampanyası kapsamında rezervasyonlarını yaptıran herkese Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli 30 TL değerinde yakıt hediye ediyor. Kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Kampanyaya katılmak isteyenlerin tek yapması gereken ‘JOLLY’ yazıp boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Jolly Tur tarafından alım sonrasındaki ilk iş gününde iletilen kampanya kodunu 2313’e SMS ile göndermek. Kampanyaya Shell Mobil Uygulaması üzerinden de katılım sağlamak mümkün. Bunun için ‘Haberlerim’ sekmesinde yer alan Jolly kampanyasından ‘Katılmak için Tıklayın’ alanına girdikten sonra Shell ClubSmart Kart numarası ile birlikte kampanya katılım şifresi alanını doldurmak yeterli olacak.
Shell ClubSmart kartı sahiplerinin katılabileceği kampanyada 30 TL karşılığı yakıt değerinde 3000 Smart Puan, katılım sağlandığı ayın bitimini takip eden 7 iş günü içerisinde yüklenecek. Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olacak.
Kampanya Ayrıntıları
 • 1 Haziran 2018 – 31 Ağustos 2018 tarihlerinde Jolly Tur’dan yurtiçi otel konaklaması alımı karşılığında 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaza karşılık Shell ClubSmart puan  hediyesi kazanma fırsatı sunulacaktır.
 • 1 Haziran 2018 – 31 Ağustos 2018 tarihleri  arasında Jolly Tur acentelerinden, Jolly Tur çağrı merkezinden 444 0 644 ve www.jollytur.com web sitesinden yurt içi otel konaklama  satın alımları  sonrasında müşterilerin kayıtlı e- mail adreslerine ve cep telefonu numaralarına alışveriş sonrasındaki ilk iş gününde sms ve e- posta ile Jolly tarafından kampanya kodu gönderilecektir. *Cuma Cumartesi ve Pazar günü alışverişlerine ait kodlar pazartesi günü gönderilecektir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için “JOLLY” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Jolly Tur tarafından alım anında temin edilen kampanya kodu tüm operatörler için 2313’e SMS ile gönderilmeli yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden “Haberlerim” sekmesinde yer alan Jolly Kampanyasına girerek “Katılmak için Tıklayın” alanına girdikten sonra Shell Club Smart Kart numaraları ile birlikte Kampanya Katılım Şifresi alanına girmeleri gerekmektedir.

         Örnek: JOLLY 700044101847935316 YT85GY

 • Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 4 Eylül 2018’dir.
 • Mevcutta Shell ClubSmart kartınız yok ise, program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.
 • Kampanyaya başarılı katılım sağlanması sonucunda, 30 TL karşılığı yakıt değerinde 3000 Smart Puan ilgili Shell ClubSmart karta katılım sağlandığı ayın bitimini takip eden 7 iş günü içerisinde yüklenecektir.
 • Smart Puan’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması zorunludur. Kartınızı Shell Mobil uygulaması üzerinden kaydedebilirsiniz.
 • Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
 • Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.
 • Hediye Smart puanların yüklendiği tarihten itibaren 1 ay içinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan puanlar 1 ay bitiminde silinecektir.
 • Her Shell ClubSmart kart, telefon numarası ya da şifre ile kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanılabilir.
 • Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
 • Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır.
 • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen mesajlar ücretsizdir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell &Turcas Petrol A.Ş ve Jolly Tur’a aittir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
PUANCI GENC
4 yıl önce

yukko.com’da 75TL’ye Varan MaxiPuan!
maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=yukkocomda-75tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MjQ2OA==-ISB

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x