Kampanya ve İndirim Haberleri

Jolly tur yurtiçi ve yurtdışı turlarında %40 indirim kampanyası

  • 28 Eylül 2012
Jolly tur yurtiçi ve yurtdışı turlarında %40 indirim kampanyası

Jolly Tur tatil kampanyaları sürüyor. Şimdi Türk Telekom ve Avea abonelerine özel kampanyada Yurtiçi Otellerde %40’a, Kültür Turlarında %20’ye, Yurtdışı Turlarda 100 euroya varan indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Jolly Tur satış ofislerinde, www.jollytur.com ve 444 0 644 numaralı Jolly Tur çağrı merkezinde geçerlidir.

Kampanya Detayları
*Kampanyadan, Türk Telekom ev telefonu ve Avea müşterileri faydalanabilir.
*Kampanyadan yararlanılabilmesi için her satın alımda yeni şifre alınması gerekmektedir.
*Kampanyadan faydalanmak için 31 Ekim 2012 tarihine kadar kampanya dâhilindeki yurtiçi otel ve tur/lara rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
*Yurtiçi tatillerde; Antalya, Alanya, Belek, Lara, Kemer, Side, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Sarıgerme, Silivri, Assos ve Bursa’daki Tesislerde %40’a varan indirim + taksit imkânı sunulacaktır. Kampanyada uygulanan indirim oranı Ulaşım, Transfer ve Ekstra Harcamaları Kapsamaz. Kampanya dâhilindeki otellerde oda kontenjanları sınırlı sayıdadır.
*Kültür Turlarında her Pazar Hareketli Likya Turu (Dreamland Otel) , Her Pazar Hareketli Pamfilya Turu, Ankara çıkışlı Karadeniz Turu, Eylül Ayı İzmir ve İstanbul Hareketli Uçaklı Gap Turu, İstanbul Çıkışlı Karya (Class Family Beach) Turlarında %20’ye varan indirim uygulanacaktır. Kampanyada uygulanan indirim oranı Müze & Ören Yeri Giriş Ücretlerini ve Ekstra Harcamaları Kapsamaz. Kampanyadaki oda/tur kontenjanları sınırlı sayıdadır.
*Kurban Bayramı Sky Havayolları ile Dubrovnik turları – Odabaşı 50 EUR, Kurban Bayramı Sky Havayolları ile Prag turları – Oda başı 50 EUR, Kurban Bayramı Sky Havayolları ile Balkanlar 6 Ülke – Oda başı 50 EUR, Kurban Bayramı THY ile Güney Afrika turu – Oda başı 100 EUR ‘dur. Kurban Bayramı turları bayram tarihlerinde geçerlidir. Kampanyada uygulanan indirim oranı Müze&Ören Yeri Giriş Ücretlerini ve Ekstra Harcamaları Kapsamaz.
*Kampanyalar başka bir kampanya ile birleştirilemez.
*Peşin veya Tüm Kredi Kartları Tek Sefer Ödemelerde : %20 İNDİRİM, BONUSCARD ve MAXIMUMCARD’a: 2-6 Arası TAKSİT +%10 veya 7-12 arası TAKSİT + %5 İNDİRİM, Diğer Kredi Kartlarına: 6 veya 12 TAKSİT uygulanır.

Jolly Tur Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
31 Ekim 2012 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri JOLLYTUR boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya (örnek: JOLLYTUR 2121234567), Avea’ lılar ise JOLLYTUR yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x