Pronto tour öğretmenler günü 250 TL indirim kampanyası

  • 17 Kasım 2015
Pronto tour öğretmenler günü 250 TL indirim kampanyası

Pronto tour kampanyaları sürüyor. Pronto tour şimdi 2015 öğretmenler gününe özel kampanyasında farklı tur seçeneklerinde 250 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Değişik kültürleri tanımak ve farklı coğrafyalar görmek isteyen seyahat severlerin tercihi Prontotour, Öğretmenler Günü’ne özel indirim kampanyasıyla, öğretmenleri dünyayı keşfetmeye çağırıyor. Birbirinden farklı destinasyonları ile seyahatseverlerin tercihi olan Prontotour, Öğretmenler Günü’nde 299 Euro’dan başlayan turlarda ve Kıbrıs seyahatlerinde geçerli olmak üzere 250 TL indirim sunuyor.

Öğretmenler Günü kampanyası, sadece 24 Kasım 2015 tarihinde; Prontotour merkez ofislerinden, 444 91 92 no’lu çağrı merkezinden ve www.prontotour.com‘dan alınan paketlerde geçerli oluyor. Yurtiçi turlar ve uçak bileti alımlarında geçerli olmayan bu indirim için meslek ibrazı yapılması gerekmektedir.

Seyahatseverlerin unutulmaz anılar biriktireceği turlar düzenleyen Prontotour, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun fırsatlar sunmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.