Kampanya ve İndirim Haberleri

Tatil sepeti erken rezervasyon ve carrefour 100 TL indirim kampanyası

  • 09 Ekim 2018
Tatil sepeti erken rezervasyon ve carrefour 100 TL indirim kampanyası
Tatil sepeti 2018 Ekim-Kasım kampanyası kapsamında termal sağlık konseptindeki 200’e yakın tesiste kışa özel erken rezervasyonda %45’e varan indirim fırsatı sunuyor. Kasım ayı sonuna kadar Uludağ, Kartalkaya, Erciyes gibi kayak bölgeleri ile Afyonkarahisar gibi spa/termal kategorisindeki kış destinasyonlarında geçerli indirimleri kaçırmayın.
Tatil sepeti ve carrefour işbirliği ile düzenlenen kampanyada ise 150 TL ve üzeri market alışverişinizde Tatil Sepeti.com’dan yapacağınız 1.500 TL üzeri rezervasyonlarda 100 TL indirim fırsatı sizi bekliyor.
Kampanya Ayrıntıları
· 8-31 Ekim tarihleri arasında Türkiye’deki tüm CarrefourSA ‘lardan CarrefourSA Kartı ile tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde, TatilSepeti.com’da 1.500 TL üzeri rezervasyonlarda geçerli 100 TL indirim kazanma fırsatı sunulacaktır. Bu koşulu sağlayan ilgili alışveriş fişlerinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır.
· İndirim kodu TatilSepeti.com’dan yapılacak 1.500 TL ve üzeri tüm yurt içi otel, yurt içi tur, Kıbrıs otelleri ve yurt dışı tur rezervasyonlarında geçerlidir. Kampanya diğer ürün tiplerinde geçerli değildir.
· Kampanya süresi boyunca CarrefourSA mağazalarından 150 TL ve üzeri alışveriş sonrasında müşterilerin fiş ve faturalarının üzerinde indirim kodu çıkacaktır. İndirimler, TatilSepeti.com’da afişe edilen net fiyatlar üzerinden geçerlidir.
· Kampanya dahilinde dağıtılan çekler nakite çevrilemez, geçerli ürün tipleri dışında kullanılamaz, birleştirilemez.
· Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
· Tatil Sepeti, çek kullanımına dair art niyetli bir amaç tespit etmesi durumunda kullanımın iptalini yapma hakkını saklı tutar.
· Müşteriler kampanya kodunu, 444 44 20 Tatil Sepeti çağrı merkezi ve www.tatilsepeti.com web sitesinden yapacakları ödeme aşamasında ibraz ederek kampanyadan faydalanabileceklerdir.
· Kampanya  kullanımı uçak bileti, araç kiralama, yurt dışı otel, sigorta – transfer vb. özel seyahat hizmetleri, yiyecek-içecek, ulaşım, müze ören yeri girişleri gibi özel harcamaları kapsamamaktadır. Sadece yukarıda belirtilen geçerli ürün tiplerinde söz konusudur.
· Kampanya dahilinde TatilSepeti.com’da indirimli rezervasyon yaptırmak için son gün 31 Ekim 2018 olup, 31 Mayıs 2019’a kadar planlanan konaklamalara indirim uygulanabilir. 31 Ekim 2018 sonrasında kullanılmayan indirim çekleri iptal olacaktır.
· Müşteriler her kodu yalnızca bir kez kullanabilir.
· Kampanya mevcut sezon indirim kampanyalarıyla (erken rezervasyon vb.) beraber kullanılabilir.
· Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Carrefour Satış Mağazaları A.Ş ve Tatil Sepeti A.Ş.’ye aittir.
· Kampanya https://www.carrefoursa.com.tr CarrefourSA web uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
· CarrefourSA ve Tatil Sepeti kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ